Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Jakiej jest rasy?

Dyskusje o przeróżnych rasach świnek morskich z całego świata.
Lau
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 10 grudnia 2017, 16:42
Świnki morskie: Stella
Kontaktowanie:

Jakiej jest rasy?

Postautor: Lau » 10 grudnia 2017, 17:20

Moją Stellę kupiłam u hodowcy z ogłoszenia w lokalnej gazecie (tak sobie ale chyba lepiej niż w zoologu)
Mam ją od roku i nadal nie wiem jaka to rasa, chociaż podejrzewam, że szeki. Albo kundelek.Przesyłam załączniki :)
Zdjęcia są trochę stare ale chyba widać tam Stellę.
Załączniki
Stella1.jpg
stella4.jpg
tutaj najnowsze zdjęcie
stella3.jpg
stella2.jpg

Kocham świni morskie ;)
...i jamniki :)

Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Kluzka
Użytkownik
Posty: 163
Rejestracja: 7 marca 2017, 9:14
Lokalizacja: Wałbrzych
Świnki morskie: Ewa, Eleonora, Dagmara, Bernadetta, Antonina, Ambrozja, Hiacynta, Wiolka, Melania, Mikołaj, Alfredo, Leonadro, Róża, Hieronim, Barbara[*]
Kontaktowanie:

Re: Jakiej jest rasy?

Postautor: Kluzka » 11 grudnia 2017, 15:25

Jesli nie dostałas rodowodu, to wsparłaś pseudohodowlę i cierpienie zwierząt, gratulacje.
A świnka jest nierasowa.

If I didn't have Guinea Pigs, my clothes would not have fur, my house would be clean, my wallet would be full, but my heart would be empty ! :love:

Lau
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 10 grudnia 2017, 16:42
Świnki morskie: Stella
Kontaktowanie:

Re: Jakiej jest rasy?

Postautor: Lau » 11 grudnia 2017, 17:39

Pierwsze pytanie zadane na forum i od razu ochrzan. Mam 12 lat, to moja pierwsza świnka i nie mam za wielkiego pojęcia dotyczącego rasy. Mimo to uważam, że pojęcie do miłości nie jest potrzebne. Mieszkam w małym miasteczku i tu nikt nie domaga sie rodowodu. Hodowca miał 1 rodzinkę świnek i tyle. Tylko 4 zwierzątka. Założyłam konto na forum ponieważ chciałam się dowiedzieć o świnkach. A ogłoszenie znaleźli moi rodzice. Poza tym Stella jest wesoła i zdrowa. Byliśmy z nią u weta i wszystko grało.

To tyle.
A to że kundelek w cale mi nie przeszkadza.

Kocham świni morskie ;)
...i jamniki :)


Wróć do „Rasy i hodowle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

  • Dołącz do nas