Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Rozetka i gładkowłosa

Dyskusje o przeróżnych rasach świnek morskich z całego świata.
GoKuDo69xd
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 24 listopada 2017, 11:22
Kontaktowanie:

Rozetka i gładkowłosa

Postautor: GoKuDo69xd » 23 grudnia 2017, 21:31

Witam!
Na wstępie napisze że nie zadaje tego pytania po to aby rozmnożyć lecz po prostu jestem ciekawy. Reszty dowiecie się niżej.
Jakie byłyby prosiaczki jeśli tata będzie gładkowłosy, a mamusia rozetka? Nie chce rozmnażać prośków (są tej samej płci)
Ale właśnie Irek jest gładki, a Tymek rozetkowy. I pewnego razu patrze i tak sobie myślę ''Ciekawe jakie byłyby prosiaczki''. :sly:

Był chomik, papuga, rybki i kot ... Ale świnki to naprawdę spoczi zwierzątka :P

Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Lara1234
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 6 marca 2017, 17:20
Świnki morskie: Florka, Wisienka
Kontaktowanie:

Re: Rozetka i gładkowłosa

Postautor: Lara1234 » 24 grudnia 2017, 6:39

Witaj, Ja mam właśnie ciężarną gładkowłosą, a ojcem jest rozetka. Dziśaj jest jej 71 dzień ciąży, więc niedługo będę wiedziała jak będą wyglądać małe :rotfl:
Żeby było jeszcze śmieszniej to ojciec był biały a matka jest czarna...

(Nie złączyłam ich dla śmiechu, tylko ten samiec miał na początku być samiczką)

Wesołego Bożego Narodzenia!!!


JUKA
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 29 grudnia 2017, 22:12
Kontaktowanie:

Re: Rozetka i gładkowłosa

Postautor: JUKA » 29 grudnia 2017, 22:20

Moja świnka Nyia ma rok, i jest mieszanką rozetki i gładkowłosej.Ma gładką sierść, a na głowie na fajową czuprynkę. ;)


Awatar użytkownika
Kluzka
Użytkownik
Posty: 163
Rejestracja: 7 marca 2017, 9:14
Lokalizacja: Wałbrzych
Świnki morskie: Ewa, Eleonora, Dagmara, Bernadetta, Antonina, Ambrozja, Hiacynta, Wiolka, Melania, Mikołaj, Alfredo, Leonadro, Róża, Hieronim, Barbara[*]
Kontaktowanie:

Re: Rozetka i gładkowłosa

Postautor: Kluzka » 29 grudnia 2017, 23:57

Większość świń z mojego stada jest z domieszkami rozetek, jedne mniej, drugie bardziej. Niektóre wyglądają niemalże jak wystawowce, mają idealną ilość rozetek, ich wielkość i rozmieszczenie. Inne mają tylko korony na czołach lub po rozetce na zadku. Ot, takie rozczochrańce :D

If I didn't have Guinea Pigs, my clothes would not have fur, my house would be clean, my wallet would be full, but my heart would be empty ! :love:


Wróć do „Rasy i hodowle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

  • Dołącz do nas