Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Da się jakoś sprawdzić czy moja świnka jest rasowa?

Dyskusje o przeróżnych rasach świnek morskich z całego świata.
pyzka26
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: 28 sierpnia 2016, 16:06
Lokalizacja: Świecie
Świnki morskie: Figa a.k.a Figgson (teraz już Buła)
Lilo, Lilucha ew. Petarda
Xena
Kontaktowanie:

Re: Da się jakoś sprawdzić czy moja świnka jest rasowa?

Postautor: pyzka26 » 3 stycznia 2018, 21:01

Darom pisze:Czyli, że pani w domu rozmnaża świnki i potem młode, małe świnki zanosi do sklepu zoologicznego i tam je zostawia na sprzedaż, aż ktoś je kupi ? i potem sklep dzieli się pieniędzmi ze sprzedanych świnek z panią od świnek ?
Tak to zrozumiałem.

no właśnie to brzmi, jakbyś mnie oskarżał o pseudohodowlę.i owszem, napisałeś na "pani" więc tym bardziej brzmi jakbyś coś do mnie miał. zejdź ze mnie człowieku i naucz się sam czytać ze zrozumieniem. zamieszanie narobiłeś ty sam, pobieżnie czytając moją wypowiedz.


Awatar użytkownika

Moreni
Użytkownik
Posty: 378
Rejestracja: 22 kwietnia 2015, 18:37
Lokalizacja: Elbląg
Świnki morskie: Momo
Skuld
Ahsoka
Serenada
Kontaktowanie:

Re: Da się jakoś sprawdzić czy moja świnka jest rasowa?

Postautor: Moreni » 4 stycznia 2018, 16:10

Felaja4 pisze:Na stronie UK Cavy Breeding pisze że świnka może uzyskać dokumenty rasowe jeśli spełnia normy dla danego gatunku. Była o tym mowa w tym wątku: https://www.google.co.uk/url?sa=t&rct=j ... nazVjdZdKZ . :) Rozmawiają o tym na dole pierwszej strony tematu :)


W UK są inne przepisy dotyczące rasowości i z tego, co wiem polski związek takich dokumentów nie uznaje. Tak jak wyżej pisano, możesz mieć świnkę w typie rasy - rasowych z papierami w sklepach nie ma, bo regulamin polskiego związku hodowców zabrania sprzedaży świnek do sklepów.



  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Rasy i hodowle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

  • Dołącz do nas