Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Jaką rasę wybrać? Czy znacie hodowle Wolf Gang cavies i sweet cavia? Proszę o odpowiedź

Dyskusje o przeróżnych rasach świnek morskich z całego świata.
Niko
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 16 maja 2021, 18:27
Świnki morskie: Idefiks❤️
Totoro❤️
Kontaktowanie:

Jaką rasę wybrać? Czy znacie hodowle Wolf Gang cavies i sweet cavia? Proszę o odpowiedź

Postautor: Niko » 3 czerwca 2021, 21:15

Cześć jestem nowa planuję zakup dwóch świnek morskich. Zastanawiam się nad dwoma rasami Gładkowłosa california i shelite (dwa prosiaki chce wsiąść z tej samej hodowli). Jaka rasa będzie bardziej dla początkującego. Co możecie mi powiedzieć o tych rasach może macie takie świnki :D ? Dzwoniłam do dwóch hodowli ;) bardzo obie mi się spodobały może znacie i możecie polecić te hodowle „Wolf Gang cavies” i „sweet cavia” ? :) ;) Proszę o odpowiedź Pozdrawiam :D


Awatar użytkownika

Kaśka i Tośka
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 27 listopada 2021, 9:18
Świnki morskie: Kasia
Tosia
Kontaktowanie:

Re: Jaką rasę wybrać? Czy znacie hodowle Wolf Gang cavies i sweet cavia? Proszę o odpowiedź

Postautor: Kaśka i Tośka » 27 listopada 2021, 16:46

:) Rasa dużo nie zmieni. Ja mam gładkowłosą i rozetkę mieszaną. Rozetkę trzeba obcinać z włosów co jest dość ciężkie i trzeba uważać przy głowie na wąsiki. Wybór należy do ciebie :)



  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Rasy i hodowle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

  • Dołącz do nas