Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Gdzie kupić świnkę (województwa/miasta)?

Dyskusje o przeróżnych rasach świnek morskich z całego świata.
Awatar użytkownika
Karolajna
Użytkownik
Posty: 382
Rejestracja: 11 marca 2007, 11:07
Lokalizacja: Pruszków
Świnki morskie: Kasia, Kuba, Nutka, na zawsze w moim sercu ['] (oraz szczur Stefan [*]), obecnie 5 szynszyli: Zuzia, Rózia, Fruzia, Suzie i Lilka
Kontaktowanie:

Postautor: Karolajna » 7 maja 2007, 20:04

Ja zawsze kupowałam świnki drogo bo 50-55zł. :( Ale zawsze były zdrowe i robiły jak na świnkę przystało :)

"Za­rozu­miałością oraz bez­czel­nością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." ~Mark Twain
Moje kochane świnki na zawsze w moim sercu... Dobranoc aniołki.

Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Magda_Oska
Zasłużony
Posty: 1996
Rejestracja: 13 listopada 2006, 22:05
Lokalizacja: Szczecin/Niebuszewo
Świnki morskie: Izzy, Klara, Elvirka [*], Elias [*]; FRETKI: Bajzel[*] i Chandramukhi
Kontaktowanie:

Postautor: Magda_Oska » 7 maja 2007, 21:20

Byłam dziś w Galaxy, ale piękne rozetki (albo angorki - nie wiem) były. Qrcze, tylko nie spojrzałam na cenę :zawstydzony:
Dwie mi się podobały, koloru hmmm... nie znam się dokładnie, ale to było coś podobnego do slate blue lub lila :) i czerwone oczka :D Piękne :P

Pozdrawiam:
Magda_Oska
Obrazek

Awatar użytkownika
Teeta
Użytkownik
Posty: 63
Rejestracja: 24 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Szczecin
Świnki morskie: 3 świnki, 2 króliki, 1 kot
Kontaktowanie:

Postautor: Teeta » 7 maja 2007, 23:10

^ szare rozetki, chyba też brązowe, też widziałam dzisiaj :D

seledynka, zdziwiłam się, jak przeczytałam od Ciebie te 20 zł. jestem w galazy & turzynie dosyć często i zawsze mi się kojarzyło, że świnki tam kosztują ok. 40- 50 zł

:)

Awatar użytkownika
seledynka
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 5 kwietnia 2007, 21:36
Kontaktowanie:

Postautor: seledynka » 8 maja 2007, 15:23

Sorrki za pomyłke nie 20zł a 40zł :zawstydzony: bodajże bez złotówki krótkowłose były tańsze chyba okolo 30zł. Rozetki uwielbiam a krótkowłose za przeproszeniem kojarzą mi sie bardziej ze szczurkami (bez obrazy ;) )których bardzo sie boje chyba między innymi przez wstrętne ogony brrr. Na świnke z czerwonymi oczami też bym sie nie zdecydowała już mam jakieś takie uprzedzenia a dlaczego? Sama nie wiem . Póki co uwielbiam swoją niemowe :D


Awatar użytkownika
Lidziiia
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 6 maja 2007, 18:39
Lokalizacja: ok. Szczecina
Kontaktowanie:

Postautor: Lidziiia » 8 maja 2007, 18:54

No to ja chyba sie zdecyduję na kupno świnki u mnie :D. Bądź co bądź porównując z cenami o których mówicie w centrach handlowych nie jest tak drogo.

Wie ktoś ile kosztuje swinka z hodowli? Włącznie ze wszystkimi kosztami?

"Brak wody może być najważniejszą kwestią, z którą ludzkość będzie miała do czynienia w najbliższej przyszłości..."
Jan Paweł II

Awatar użytkownika
Teeta
Użytkownik
Posty: 63
Rejestracja: 24 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Szczecin
Świnki morskie: 3 świnki, 2 króliki, 1 kot
Kontaktowanie:

Postautor: Teeta » 8 maja 2007, 22:49

różnie. zależy jaka hodowla. od 100-do 250 zł to takie średnie ceny z rasowych hodowli. ale tutaj to ta dziewczyna pisała, że do 150, ale w gruncie rzeczy wszystko jeszcze może się zmienić...

:)

Awatar użytkownika
dirdib
Zasłużony
Posty: 1140
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 14:23
Lokalizacja: Eslöv/Szwecja
Kontaktowanie:

Postautor: dirdib » 9 maja 2007, 3:36

bywa i po 300 zl w pl


moherek
Użytkownik
Posty: 70
Rejestracja: 27 grudnia 2006, 13:12
Lokalizacja: wawa
Kontaktowanie:

Postautor: moherek » 9 maja 2007, 8:16

Rasową świnkę a właściwie pana świnka można kupić już za 70 złotych (US Teddy). Hodowli i świnek przybywa więc ceny spadają. Trochę trudniej jest z samicą, ale samica nie nadająca sie do dalszej hodowli z powodu złej barwy, pigmentu czy za niskiej wagi też jest już osiągalna.

Obrazek

Awatar użytkownika
Lidziiia
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 6 maja 2007, 18:39
Lokalizacja: ok. Szczecina
Kontaktowanie:

Postautor: Lidziiia » 9 maja 2007, 21:01

Heh, dużo "trochę". :/

Jednak mnie na taką nie stać :(

Dzięki Wam bardzo za info :]

"Brak wody może być najważniejszą kwestią, z którą ludzkość będzie miała do czynienia w najbliższej przyszłości..."
Jan Paweł II

Awatar użytkownika
seledynka
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 5 kwietnia 2007, 21:36
Kontaktowanie:

Postautor: seledynka » 9 maja 2007, 21:21

Ja też zastanawiałam sie nad kupnem z hodowli ale w Szczecinie niestety nie ma. Mogłabym z innych okolic spróbować ale wolałam jednak zobaczyć to cudo na żywo ;) ocenić popatrzeć na zachowanie wśród innych świnek na reakcje itd. Dlatego kupiłam moją niemowe poprostu w sklepie i nie żałuje :)


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Rasy i hodowle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

  • Dołącz do nas