Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Hodowla Caviasorriso

Dyskusje o przeróżnych rasach świnek morskich z całego świata.
Kiki i Rika
Użytkownik
Posty: 185
Rejestracja: 20 maja 2012, 17:44
Lokalizacja: Polska woj. Łudzkie Zduńska Wola - Karsznice
Świnki morskie: Kiki
Kontaktowanie:

Hodowla Caviasorriso

Postautor: Kiki i Rika » 7 października 2012, 19:43

Witam :) . Co myślicie o hodowli Caviasorriso? Chce tam kupić świnkę morską samiczkę , rasy Skinny (czarną). Jest to zarejestrowana hodowla :blush: . Najpierw szukałam przez kilka miesięcy świnek rasy Skinny do adopcji , ale nic z tego. Nie dziwie się , że nikt nie daje skinnów do adopcji (bo one kosztują ok. 200zł) :look: .Ogłoszenie znalazłam na tablica.pl :rotfl: . Mieszkam w Zduńskiej woli a hodowla znajduje się w Łodzi. W ogłoszeniu pisze , że świnka kosztuje 180zł (do negocjacji). Powiedziałam już o tym rodzicom i mają zadzwonić do hodowli. Wszystko co tam pisze jest ok , i zdjęcia też :yes: . Chcę świnkę dokupić do moich dwóch samiczek (Kiki i Riki). Oto link do ogłoszenia:

>> http://tablica.pl/oferta/swinka-morska- ... 1t8zt.html <<


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Sensibles
Zasłużony
Posty: 2500
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 21:26
Lokalizacja: Szczecin
Świnki morskie: Xsara [*], Funiek
Kontaktowanie:

Re: Hodowla Caviasorriso

Postautor: Sensibles » 8 października 2012, 15:55

Z takich zdjęć i krótkiego opisu niewiele można wywnioskować. Powiem tylko, że zarejestrowana hodowla nie zawsze równa się hodowla o dobrych warunkach dla świnek. najlepiej pojechać i sprawdzić, zanim, zdecydujesz się na zakup. I poczytać o tej hodowli opinie innych osób, rzecz jasna.

Idąc cmentarną aleją szukam Ciebie, mój przyjacielu.


Wróć do „Rasy i hodowle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

  • Dołącz do nas