Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Likwidacja hodowli?????

Dyskusje o przeróżnych rasach świnek morskich z całego świata.
Konto usunięte

Re: Likwidacja hodowli?????

Postautor: Konto usunięte » 10 stycznia 2013, 16:18

Nie wszyscy moderatorzy są dorośli, więc nie kierujmy się tylko zielonym kolorem naszego nicku...:) Trzeba osób które mogą sobie pozwolić na takie działania. Mnie nikt nie potraktuje poważnie, mam czternaście lat.


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Patrycja
Użytkownik
Posty: 735
Rejestracja: 26 sierpnia 2012, 22:56
Świnki morskie: Lilly:)
Kontaktowanie:

Re: Likwidacja hodowli?????

Postautor: Patrycja » 10 stycznia 2013, 20:33

dimii dziękuję Ci :hug: przepraszam ale zdenerwowałam się


Awatar użytkownika
Fafka123
Użytkownik
Posty: 807
Rejestracja: 13 listopada 2012, 16:08
Lokalizacja: Privet Drive 4
Świnki morskie: Harry (Harold) oraz Inu (Mopek) , dwa kochane czupiradła ♥♥♥
Kontaktowanie:

Re: Likwidacja hodowli?????

Postautor: Fafka123 » 12 stycznia 2013, 20:29

Wiecie może w jakim to mieście bo sie nie orientuję ? Ta pani te "karmówki" nieżywe wysyła czy jak ? Bo wiecie , ja mogę takiego samca na DT wziąć w końcu sama mam samca , rodzice z kupnem drugiej świnki chcieli się wstrzymać ale jeżeli pokazę im ta aukcję i zrozumieją powagę sytuacji zgodza się takiego kupić ... A może nawet zatrzymać jeżeli by się z moim proskiem polubili ? Tylko pytanie - czy przypadkiem takie zwierze nie jest obciazone wadami genetycznymi ?

Tak nawiasem mówiąc , po co ktos sie bierze za hodowlę skoro nagle bedzie ja musiał zlikwidowac ?

Obrazek
Jest szał,łapki urywa, ogórki latają

Konto usunięte

Re: Likwidacja hodowli?????

Postautor: Konto usunięte » 12 stycznia 2013, 20:41

Na allegro pisze, że autor jest z Warty i tylko odbiór osobisty. Lecz myślę, że i transport dałoby się załatwić po wcześniejszym umówieniu. A co do wad genetycznych, każda świnka z zoologa czy adopcji może je mieć, jedynie prawdziwe hodowle zapewniają doskonałe geny i gwarancję na brak chorób.


Awatar użytkownika
Fafka123
Użytkownik
Posty: 807
Rejestracja: 13 listopada 2012, 16:08
Lokalizacja: Privet Drive 4
Świnki morskie: Harry (Harold) oraz Inu (Mopek) , dwa kochane czupiradła ♥♥♥
Kontaktowanie:

Re: Likwidacja hodowli?????

Postautor: Fafka123 » 12 stycznia 2013, 20:57

Myhym , to już wszystko wiem ... Tylko nawet ta sytuacja nie zmiękczyła rodziców i mówią że będe mogła mieć druga świnkę gdy będę mieć porządek przy tej . No cóż , nie będe Was oszukiwać , mam w pokoju trochę siana i trocin na podłodze , jestem typem który nie przejmuje się bałaganem , zresztą , mój pokój , mój problem ;p Powiedzieli że muszę utrzymywać porządek przy śwince ( nie mówię że świnka ma brudno w klatce , to tak jak czysta i nieskażona wysepka na wysypisku śmieci ) a wtedy pomyślą , tylko obawiam się że wtedy może być juz za późno ...

Obrazek
Jest szał,łapki urywa, ogórki latają


Wróć do „Rasy i hodowle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości

  • Dołącz do nas