Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Schroniska

Dyskusje o przeróżnych rasach świnek morskich z całego świata.
Awatar użytkownika
vagina_denata
Zasłużony
Posty: 2899
Rejestracja: 31 grudnia 2010, 21:06
Lokalizacja: Warszawa
Świnki morskie: Lucek, Harley, Remek
Kontaktowanie:

Re: Schroniska

Postautor: vagina_denata » 16 czerwca 2013, 13:30

Tak jak ktoś wyżej napisał do adopcji trafiają tylko próby kontrolne, czyli te zwierzęta, które nie były poddawane żadnym testom.
I jakie rażenie prądem... już przestań wygadywać takie głupoty, naprawdę. Widać, że nie masz pojęcia o czym piszesz.

W orszak niech wierzy, kto nie wie gdzie idzie.

Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
nugatka
Zasłużony
Posty: 1303
Rejestracja: 9 marca 2010, 8:42
Kontaktowanie:

Re: Schroniska

Postautor: nugatka » 16 czerwca 2013, 14:24

Boki zrywam czytając ten temat. Montis, kto Ci takich bzdur naopowiadał?
Przeczytaj to: http://www.swinkimorskie.eu/forum/viewt ... 84&t=12901 i przestań rozpowszechniać te swoje bajki.


Montis
Użytkownik
Posty: 46
Rejestracja: 8 marca 2013, 21:46
Świnki morskie: Lucky (niestety nie żyje)
Zara
Tola
Kontaktowanie:

Re: Schroniska

Postautor: Montis » 16 czerwca 2013, 15:11

No ja tylko pytam jakie doświadczenia, a to z prądem to wymyśliłam.
Grzybicę jest trudno wyleczyć (leczenie trwa długo, a jeśli nie doleczymy to grzybica się odnawia)
Przestańcie czytać to co pisałam złego tylko to co piszę dalej, że popieram tę organizację i chciałam nawet adoptować.
Czy jeśli pierwszy raz bralibyście psa ze schroniska to wybralibyście po przejściach czy takiego małego szczeniaczka. No oczywiści, że szczeniaka, bo dla właścicieli niedoświadczonych nie nadają się zwierzęta, które mają za sobą ciężki chwile.
Jeśli prosimy o DT dla nich to mówimy o ich stanie zdrowie, jeśli jest jakiś problem, to zazwyczaj trafiają do doświadczonego DT. Jeśli niedoświadczony właściciel nie będzie się umiał zajmować zwierzakiem to wyjdzie tyko i wyłącznie na szkodę świnki.
To moje ostatnie słowo i zdania nie zmienię. Taka już jestem.

Kochajmy świnki i zajmujmy się nimi, bo ani się nie obejrzymy, a już ich nie będzie - Montis

Awatar użytkownika
nugatka
Zasłużony
Posty: 1303
Rejestracja: 9 marca 2010, 8:42
Kontaktowanie:

Re: Schroniska

Postautor: nugatka » 16 czerwca 2013, 15:47

Najpierw piszesz, że chcesz adoptować świnkę, a potem wymyślasz argumenty, które są przeciw adopcji (zresztą, argumenty niczym nie uzasadnione albo bzdury wyssane z palca). Zdecyduj się o co Ci właściwie chodzi...


Awatar użytkownika
SPŚM
Użytkownik
Posty: 266
Rejestracja: 20 listopada 2012, 20:49
Świnki morskie: dużo uratowanych:)
Kontaktowanie:

Re: Schroniska

Postautor: SPŚM » 16 czerwca 2013, 17:56

Witaj Montis.
To bardzo ciekawe, co piszesz. Masz jakieś dane, dowody na ten temat?

Więc po kolei. Jak już tutaj napisano, to mamy próby kontrolne. Dokładniej, to mamy świnki oficjalnie oddawane przez Wojskowy Instytut Higieny i Epidemiologii. Świnki, które są nam przekazywane mają wstrzykiwane szczepionki, a na nich badana jest czystość tychże. W dużym skrócie, jeśli szczepionka nie zakaża, to jest czysta.
Tyle. Nic do ukrycia nie mamy, zapraszamy Cię osobiście, jeśli masz wątpliwości.


edit: Trochę prywaty. Jako biotechnolog wiem i mam pewność, że GMO to samo zdrowie :) Nic nam z jego strony nie grozi.

Obrazek

Awatar użytkownika
vagina_denata
Zasłużony
Posty: 2899
Rejestracja: 31 grudnia 2010, 21:06
Lokalizacja: Warszawa
Świnki morskie: Lucek, Harley, Remek
Kontaktowanie:

Re: Schroniska

Postautor: vagina_denata » 16 czerwca 2013, 18:09

SPŚM pisze:Witaj Montis.
To bardzo ciekawe, co piszesz. Masz jakieś dane, dowody na ten temat?

Ja mam dowody tych brutalnych modyfikacji genetycznych.

Obrazek

I co teraz, ha?

W orszak niech wierzy, kto nie wie gdzie idzie.

Awatar użytkownika
SPŚM
Użytkownik
Posty: 266
Rejestracja: 20 listopada 2012, 20:49
Świnki morskie: dużo uratowanych:)
Kontaktowanie:

Re: Schroniska

Postautor: SPŚM » 16 czerwca 2013, 18:13

:lol:
Teraz wyłącz proszę Photoshopa.
To nie jest temat do żartów.

Montis, jeszcze raz się do Ciebie zwrócę. Jeśli masz jakieś informacje, których nie jesteś pewna, to nie rozpowszechniaj plotek, tylko zwróć się bezpośrednio do nas, w celu wyjaśnienia sprawy. Takie pisanie o modyfikacjach genetycznych może rzucać złe światło na Stowarzyszenie, a to już może być traktowane, jako pomówienie.

Obrazek

Montis
Użytkownik
Posty: 46
Rejestracja: 8 marca 2013, 21:46
Świnki morskie: Lucky (niestety nie żyje)
Zara
Tola
Kontaktowanie:

Re: Schroniska

Postautor: Montis » 16 czerwca 2013, 22:44

Bardzo przepraszam.
SPŚM bardzo dziękuję za wytłumaczenie i wyjaśnienie na czym to wszystko polega. Nie będę więcej nic pisać na ten temat. Jeśli będę miałam jakiekolwiek pytania zwrócę się bezpośrednio do was, bo to będzie bezpieczniejsze niż pisanie na forum.
Jeszcze raz przepraszam i dziękuję SPŚM za wyjaśnienie na czym polegają te badania. ;)

Kochajmy świnki i zajmujmy się nimi, bo ani się nie obejrzymy, a już ich nie będzie - Montis

Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Rasy i hodowle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości

  • Dołącz do nas