Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Lista dobrych hodowli świnek rasowych

Dyskusje o przeróżnych rasach świnek morskich z całego świata.
Awatar użytkownika
Arya90
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: 16 stycznia 2015, 11:39
Lokalizacja: Września
Świnki morskie: Rico i Teddy
Kontaktowanie:

Re: Lista dobrych hodowli świnek rasowych

Postautor: Arya90 » 28 kwietnia 2015, 20:26

Chcę polecić hodowlę Teddy Bear z Koszalina. Jest to hodowla us teddy. Mam stamtąd mojego prośka i bardzo polecam. Prośki zdrowe, wesołe i zadbane. Dobrze przygotowane do dalekiej podróży, a hodowcy mili, rzeczowi i widać, że zalezy im na dobru zwierzaka.


Awatar użytkownika

matysia2005
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 21 maja 2015, 12:02
Kontaktowanie:

Re: Lista dobrych hodowli świnek rasowych

Postautor: matysia2005 » 25 maja 2015, 16:57

Ja moge polecić hodowlę Sweetiescavies. Mamy Dropsa US Teddy z tej hodowli. Świetny kontakt z p. Małgosią. Wyczerpująco odpowiada na pytania. Drops przyjechał do nas w świetnym stanie zadbany , zdrowy. Z zapasem swojej karmy źeby go powoli przestawiać itp


esdur
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 23 czerwca 2015, 11:08
Kontaktowanie:

Re: Lista dobrych hodowli świnek rasowych

Postautor: esdur » 23 czerwca 2015, 11:45

Witam wszystkich forumowiczów i gości poszukujących informacji na temat hodowli.
Ja bardzo polecam hodowlę Sweeties.
Moje stadko świnek liczy 6 samiczek. Powstawało przez trzy lata. Świnki mam do kochania, nie rozmnażam. Są to świnki z różnych zarejestrowanych polskich hodowli.
Spośród nich wyróżniają się dwie, Umka i Wercia, które są właśnie z hodowli Sweeties. Kupione w odstępie około roku.
Co je odróżnia od pozostałych i stawia na pierwszym miejscu?
Przede wszystkim psychika. Są z różnych miotów. A od samego początku są to świnki przytulaśne, spokojne, niebojaźliwie i bardzo mądre. Wręcz domagające się kontaktu z człowiekiem. Ponieważ mają prawidłowe charaktery łączenie ze stadkiem przeszło bez problemu. Umka łączona była ze stadem jako dorosła roczna świnka a Werka jako 5-tygodniowy maluch. Obie w rożnym czasie.
Poza tym te świnki są okazami zdrowia. Już urodziły się spore a poprzez prawidłowe odchowanie w początkowym stadium ich życia wyrosły na piękne świnki. Od początku chętnie jadły rożne świńskie karmy i przysmaki, więc hodowczyni przyzwyczaiła je do różnorodnego jedzenia. Nie miałam problemu z uczeniem ich jedzenia większości potrzebnych im pokarmów.
Obie świnki trafiły do mnie czyściutkie, wypielęgnowane, pachnące pięknie siankiem, ze zdrowym futerkiem i skórą, bez ranek, skaleczeń i "sierściuchowych lokatorów" Dostały też wyprawkę na pierwsze dni w nowym domu.

Obserwacja Umki i Werki oraz kontakt z nimi dają wiele radości. Są źródłem wielu miłych doznań dla mojej niepełnosprawnej dorosłej córki. Siedzą spokojnie u niej na kolanach dając nie głaskać, i przytulając się do niej.

Z racji tego, ze miałam kontakt z kilkoma hodowcami i hodowlami świnek mam skalę porównawczą i mogę też wyrazić opinię na temat właścicielki hodowli Sweeties.
Pisząc krótko. Widać, że Pani Małgorzata kocha swoje świnki i nie traktuje ich tylko jako źródła zarobku a klienta jako źródła dochodu. Deklaracje na stronie www hodowli w dziale "o nas" to nie puste słowa
Pani Małgorzata posiada świnki ładne, zadbane, zdrowe i nauczone kontaktu z człowiekiem. Służy potencjalnym nabywcom pomocą i radą. Chętnie dzieli się wiedzą. Szanując osoby zainteresowane zakupem jej świnek, na bieżąco aktualizuje stronę swojej hodowli.
Jest miłą osobą, wzbudzającą swoją postawą zaufanie do siebie i tego co robi.
Podsumowując.
Moja kolejna świnka na pewno będzie tylko z hodowli Sweetiest Nie muszę już przeglądać stron rożnych hodowli , tylko napiszę maila do pani Małgorzaty Czajkowskiej z zapytaniem - czy ma świnki do sprzedania :)
Pani Małgosiu, bardzo dziękuję za Wercie i Umkę i do następnej świnki :)

pozdrawiam
Ewa Smela


Awatar użytkownika
Amiya
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 25 czerwca 2015, 12:56
Świnki morskie: Franio, Portos i Sid.
Kontaktowanie:

Re: Lista dobrych hodowli świnek rasowych

Postautor: Amiya » 25 czerwca 2015, 16:32

Ja jak najbardziej polecam hodowlę Cavia Esperanza.
http://cavia-esperanza.webnode.com/
:)

Za­rozu­miałością oraz bez­czel­nością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tyl­ko dla­tego że są nieme dla je­go tępej percepcji.

matysia2005
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 21 maja 2015, 12:02
Kontaktowanie:

Re: Lista dobrych hodowli świnek rasowych

Postautor: matysia2005 » 13 września 2015, 18:41

Polecam hodowle Cavia Dafi. Pani Anny Chudziej. Ma świnki krótkowłose. Mam od niej dwóch samców golden aguti. Świnki zadbane , przepiękne. Kontakt z Panią Anią diskonały. Odpowiada na pierdylion pytań . Polecam z całego serca. I to jest Warszawa


Agnieszka R
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 26 stycznia 2016, 18:11
Kontaktowanie:

Re: Lista dobrych hodowli świnek rasowych

Postautor: Agnieszka R » 26 stycznia 2016, 18:41

Chciałabym polecić hodowlę pani Małgosi Czajkowskiej - Sweeties cavies. Mam przepięknego Coroneta o szlachetnej trójkolorowej barwie ( biało-czarno-rudy), pięknie się rozwijającego z fantastycznym charakterem, nie mamy z nim żadnych problemów. Dostaliśmy go gdy miał 6 tygodni (31.05.2014), wypielęgnowanego, zdrowego i zadbanego. Jest to nasza pierwsza cawia więc Pani Małgosia dokładnie wytłumaczyła nam co kupić dla świnki, jak ją karmić i opiekować się. Mogłam w każdym momencie przedzwonić do Pani Małgosi z ew. problemami i zapytaniami i zawsze dostałam trafną odpowiedz. Cały czas utrzymuję kontakt z Panią Małgosią. Ma najpiękniejsze i najbardziej zadbane świnki w całej Polsce i mimo że mieszka bardzo daleko ode mnie (ok.200km) następna świnka byłaby z jej hodowli.
Leonek_1
Leonek_2
Leonek_3


justyna79
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 26 stycznia 2016, 23:40
Kontaktowanie:

Re: Lista dobrych hodowli świnek rasowych

Postautor: justyna79 » 26 stycznia 2016, 23:42

Polecam hodowle Sweeties, nasz Buli z tej hodowli jest zdrowy i sliczny.


SylKam
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 27 stycznia 2016, 10:49
Kontaktowanie:

Re: Lista dobrych hodowli świnek rasowych

Postautor: SylKam » 27 stycznia 2016, 14:43

Chcę państwa zachęcić do nabywania swoich świnek morskich z hodowli Sweeties, prowadzonej przez Panią Małgorzatę Czajkowską. Zanim zdecydowałam się na kupno świnki interesowałam się kilkoma ofertami innych hodowców. Wybrałam Sweeties, ponieważ prosiaczki z tej hodowli są bardzo ładne i jedyne w swoim rodzaju. Pani Małgosia odpowiada na każde pytanie i chętnie pomaga gdy pojawia się jakikolwiek problem. Posiadam świnkę US Teddy - Naomi z tej hodowli i jest ona niesamowita. Jechałam po nią prawie 200 km i nie żałuję. Naomi jest radosna, chętnie przebywa na kolanach (prawie w ogóle by z nich nie schodziła), je wszystko a przede wszystkim ma piękną i zdrową sierść. Świnka do naszego domu przyszła zadbana i zdrowa a dodatkowo otrzymaliśmy od Pani wyprawkę z ulubioną karmą. Kontakt z Panią Małgorzatą mamy przez cały czas i zawsze chętnie służy pomocą. Następną świnkę również będziemy mieli z tej hodowli i serdecznie polecam innym miłośnikom świnek morskich.


Awatar użytkownika
Peggy
Użytkownik
Posty: 188
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:45
Świnki morskie: Żubrówka(Bertie), Czekolada(Czoko)
Kontaktowanie:

Re: Lista dobrych hodowli świnek rasowych

Postautor: Peggy » 20 kwietnia 2017, 22:18

Z całego serca polecam hodowlę Cerdo Vesuvio ( http://cerdovesuvio.pl/na_sprzedaz.php ). Mam od nich dwie świnki. Są zdrowe, radosne , gadatliwe i urocze ! Uwielbiam je po prostu uwielbiam!
Hodowcy naprawdę w porządku, widać że im zależy na tym by świnkom było dobrze. W razie jakiś wątpliwości odpowiadają na każde pytanie :)
Raz jeszcze, z czystym sumieniem polecam!

Ps. Byłam osobiście w miejscu gdzie trzymają świnki i naprawdę mogę powiedzieć, że mają dobre warunki, nie ma co się obawiać, że nie wiadomo co mają, nie trzymają ich w szufladach co poniektórzy.. :confused: Także można spokojnie od nich kupować prosiątka :blush:

...:::Zwierzęta w naszym życiu nie zjawiają się bez powodu, udzielają nam nauk o tym, jak zostać lepszym człowiekiem:::...

chocolate Monster
Użytkownik
Posty: 152
Rejestracja: 13 września 2016, 14:51
Lokalizacja: Kraków
Świnki morskie: Stefan [*],G&H
Kontaktowanie:

Re: Lista dobrych hodowli świnek rasowych

Postautor: chocolate Monster » 20 kwietnia 2017, 22:25

Och,czemu weszłam na stronę tej hodowli.Zakochałam aię w jednym świnku ♥ (przepraszam za.OT)


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Rasy i hodowle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

  • Dołącz do nas