Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Gdzie kupic swinke? Woj lubuskie

Dyskusje o przeróżnych rasach świnek morskich z całego świata.
Zioq3k
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 2 października 2017, 12:06
Kontaktowanie:

Gdzie kupic swinke? Woj lubuskie

Postautor: Zioq3k » 2 października 2017, 12:14

Witam, Po tym jak po 8 latach odeszła świnka rozetka Pigi, ktora byla z zoologa, i niestety po zakupie od razu musiałem ją leczyć bo miała świerzb.
Poszukuje polecanej hodowli najlepiej w Zielonej Górze lub w okolicy. Nie zalezy mi na konkretnej rasie, byleby to były z dobrego chowu, ciekawie bardzo wyglądają te cuy, ale nie moge znalezc, czy ta rasa jest bardziej podatna na choroby czy nie. Raczej chcialbym jakas inna niz znowu rozetka :)

Pozdrawiam


Awatar użytkownika

SkinnyPimpcia
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 10 października 2017, 21:13
Lokalizacja: Żagań,lubuskie
Świnki morskie: Pimpcia♡
Kontaktowanie:

Re: Gdzie kupic swinke? Woj lubuskie

Postautor: SkinnyPimpcia » 26 października 2017, 15:25

Mieszkam w Żaganiu i mam dwumiesięczną świnkę skinny.Szukałam gdzieś blisko hodowli tej rasy,ponieważ mnie zauroczyła.Niestety najbliższa jest w Legnicy.Zadzwoniłam tam mimo wszystko,ale okazało się,że nie ma ich na razie (trzeba by było poczekać kilka miesięcy na maluchy).Kilka dni później znalazłam ogłoszenie o małych swinkach ze Zgorzelca.Tydzień później miałam już moje ukochane zwierzątko(przyjechało z nami ze Zgorzelca).Teraz Pimpa,moja świnka,jest w moim domu i jest wspaniała. W sumie to cieszę się,że nie kupiłam z hodowli,bo długo bym czekała i dużo zapłaciła za zwierzątko, na którym się nie znałam wogóle wtedy i któremu mogłabym zrobić krzywdę złym obcchodzeniem się z nią.Zobacz na Olx,tam jest dużo ogłoszeń o oddaniu różnych swinek.



  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Rasy i hodowle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

  • Dołącz do nas