Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Basienka odeszła na drugą stronę

Świnki, które odeszły już z tego świata. Na zawsze w naszej pamięci…
Hinata87
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 25 listopada 2019, 22:30
Kontaktowanie:

Basienka odeszła na drugą stronę

Postautor: Hinata87 » 25 listopada 2019, 22:45

:( W dniu dzisiejszym odeszła moja ukochana swiniałka Basia. Basia przeżyła 6 lat i 3 msc. Była najcowniejsza świnka jaka tylko mogłam mieć. Jak była malutka to spała ze mną i mężem w łóżku przepychajac się między nami by spać pośrodku :) nigdy nie załatwiła się w żadnym miejscu poza klatka bądź ręcznikiem do tego przeznaczonym. Nasza kochana przylepa. Równie wielka miłością pokochała Basienke nasza córeczka. Jest mi bardzo bardzo ciężko... Jeszcze w piątek Basia była całkiem normalna... Od soboty już osowiala.. Mąż pojechał z nią do lekarza, Basia dostala zastrzyk i kroplowke. Wczoraj było już lepiej, Basia ponownie dostala zastrzyki w przychodni, wrócił apetyt była mniej osowiala... Dziś niestety od rana znowu się pogorszyło. Gdy pojechałam z nią do kontroli u weta, Basienka w gabinecie dostala napadu padaczkowego, a chwilę później była już po drugiej stronie :( serduszko mi pękło, wpadłam w histerie nie byłam na to gotowa... Jest mi mega ciężko. Wiem że tutaj mnie zrozumiecie.... :( Nasza Pani weterynarz też się przejęła... Opiekowala się Basia od przeszło 5 lat. Wierzę że teraz Basienka już nie cierpi i jest szczęśliwa. U nas chyba trzeba dużo czasu bym była w jakimkolwiek stopniu gotowa się z tym pogodzić :(


Awatar użytkownika

PaniProsiaczkowa
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 5 marca 2019, 11:06
Kontaktowanie:

Re: Basienka odeszła na drugą stronę

Postautor: PaniProsiaczkowa » 25 listopada 2019, 23:18

Hej! Bardzo współczuję straty :( Czy nie myślicie nad adopcją nowej świnki? Moje dwie szukają nowego domku.



  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Tęczowa kraina”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

  • Dołącz do nas