Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Nasz Ciapek odszedł...

Świnki, które odeszły już z tego świata. Na zawsze w naszej pamięci…
annes
Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 17 stycznia 2015, 11:54
Kontaktowanie:

Nasz Ciapek odszedł...

Postautor: annes » 2 lutego 2018, 8:34

Wczoraj nasz Ciapek odszedł. Od września 2017r nam chorował. A to przeziębienie a to nagłe schudnięcie, że aż kości było widać, a to zęby. W sumie ciągle coś, nawet ranki na łapkach mu się robiły. Ale zawsze jakoś wychodził z tego, mimo że nie chciał sam jeść (był karmiony przez nas na siłę). A wczoraj po prostu odszedł. Był specyficzną świnką, która sama nie ścierała sobie zębów i co miesiąc 50 zł u weta. Na leczenie wydaliśmy od września chyba coś około 700 zł. Po prostu takie przeciąganie życia zwierzaka. Do tego nigdy nie pił wody. Ani nie lubił wychodzić z klatki czy domku. Nie lubił się przytulać.
Nie będę pisać, że jest mi przykro, bo będzie nam go brakować, ale po takich wydatkach czujemy ulgę, bo od września to była męka.

Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.

Awatar użytkownika

zofikarski
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 10 czerwca 2018, 23:22
Kontaktowanie:

Re: Nasz Ciapek odszedł...

Postautor: zofikarski » 10 czerwca 2018, 23:27

Przykro mi z powodu straty, ale pisanie o wydatkach jest nie na miejscu. Ja też dzisiaj straciłam moją ukochaną świnkę i nie liczę ile na nią wydałam pieniędzy aby ją ratować i pomóc w cierpieniu. Biorąc pod opiekę jakiekolwiek zwierze trzeba się liczyć z wydatkami.


Darom
Użytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:51
Świnki morskie: [*] Tosiu Super Ktosiu, [*] Dyzio, [*] Tosiu Mały Tosiu, [*] Toffi
Kontaktowanie:

Re: Nasz Ciapek odszedł...

Postautor: Darom » 11 czerwca 2018, 21:13

annes pisze:co miesiąc 50 zł u weta. Na leczenie wydaliśmy od września chyba coś około 700 zł.

I wszystko poszło w piach razem ze świnią. :shock: Takie wydatki to wyrzucony pieniądz w błoto. :shock:


Awatar użytkownika
Sammy&Lucky
Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: 15 kwietnia 2018, 15:49
Lokalizacja: UK
Świnki morskie: Sammy, Lucky
Kontaktowanie:

Re: Nasz Ciapek odszedł...

Postautor: Sammy&Lucky » 13 czerwca 2018, 15:25

Darom pisze:
annes pisze:co miesiąc 50 zł u weta. Na leczenie wydaliśmy od września chyba coś około 700 zł.

I wszystko poszło w piach razem ze świnią. :shock: Takie wydatki to wyrzucony pieniądz w błoto. :shock:


O rodzinie tez tak powiesz?


Awatar użytkownika
MixQQ
Użytkownik
Posty: 172
Rejestracja: 23 lutego 2017, 9:48
Kontaktowanie:

Re: Nasz Ciapek odszedł...

Postautor: MixQQ » 14 czerwca 2018, 19:48

Darom przeszedł ostatnio jakąś przemianę i niestety, ale odgrywa teraz rolę tego "złego"


agacia1
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 21 maja 2019, 11:48
Kontaktowanie:

Re: Nasz Ciapek odszedł...

Postautor: agacia1 » 21 maja 2019, 11:54

Bardzo mi przykro z powodu straty przyjaciela.To na pewno trudna sytuacj. Ale nie ma co rozpaczać.Trzeba żyć dalej.naprawde współczuję


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Tęczowa kraina”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

  • Dołącz do nas