Strona 1 z 1

MORDERSTWO?!!?!?!?!?1?

: 15 grudnia 2018, 17:43
autor: Vitara
Hejka! Miałam trzy świnki. Elemelek to mały łobuziak, Filemon jest spokojny ale Meteor zdecydowanie dominuje jest bardzo niespokojny i czasami gryzie kolegów :( :( . Kupiłam im kolegę Budynia był spokojny i przekochany. Po trzech dniach wpuściłam go do klatki z chłopakami. I to był błąd. Następnego dnia był martwy było mi smutno bo tak go pokochałam:(. Widziałam że był ranny wiedziałam że tylko jedno. Meteor zabił Budynia. Nie oddam Meteora narazie jest oddzielony od reszty a kupiłam Ciastka on przeżył ;). Pojechałam z Meteorem do weta od świnek morskich i okazało się że ma wściekliznę :(:( ale na szczęścia da się jeszcze leczyć;). Na razie jest u weta. Ale jak ja mogę mu pomóc? :distrustful:

Budyń na zawsze będziesz w moim sercu [*] :sad: :sad: :sad:

Re: MORDERSTWO?!!?!?!?!?1?

: 15 grudnia 2018, 19:05
autor: ita79
oj coś się nie zgadza i to bardzo.
Przy wściekliźnie powinni zarówno domownicy , jak i wszystkie zwierzątka zostać poddane badaniom/leczeniu a wszystkie świnki wręcz trafić na kwarantannę. Ta świnka która jest już chora i ma objawy-nie da się uratować, więc powinna zostać uśpiona.
Przecież to bardzo zaraźliwa i śmiertelna choroba, z nią nie ma żartów! Czy ten wet był półprzytomny przy badaniu, czy pijany ? Zgłosił przypadek wścieklizny do weterynarza powiatowego ??

Re: MORDERSTWO?!!?!?!?!?1?

: 15 grudnia 2018, 21:54
autor: Wadera
ita79 ma zupełną rację. Powinnaś zbadać wszystkie świnki i rozejrzeć się po nowych weterynarzach. Jeśli Meteor kogoś ugryzł powinien się zbadać.

Re: MORDERSTWO?!!?!?!?!?1?

: 15 grudnia 2018, 22:16
autor: ahimsa
Bardzo dziwne to wszystko... Szkoda biednego Budynia tak czy inaczej.