Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Znowu, kolejna Basia

Świnki, które odeszły już z tego świata. Na zawsze w naszej pamięci…
KubaGate12
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 22 lutego 2022, 18:54
Kontaktowanie:

Znowu, kolejna Basia

Postautor: KubaGate12 » 15 stycznia 2023, 15:27

Cześć nazywam się Kuba. Miałem świnke morską.
Nazywała się Basia i bardzo lubiła koperek chyba jak każda świnka, więc zawsze dawałem jej to co chciała. Niestety do czasu... O 10:38 Basia źle się poczuła i poszliśmy z mamą do weta. Kiedy usłyszałem, że Weterynarz powiedział "to nowotwór złośliwy". Ja bym się nie spodziewał. Wet zaprpopnował operację, która się udała i Basia znowu była sobą. Jednak kilka mięsięcy później kiedy wstałem dać jej koperek leżała i nie oddychała.

Co ja mogłem zrobić nie tak?
Czemu znowu Basia?



Nie mam słów. :|


Awatar użytkownika

ISMIGEN
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 28 lutego 2023, 21:55
Świnki morskie: Koksik
Kontaktowanie:

Re: Znowu, kolejna Basia

Postautor: ISMIGEN » 1 marca 2023, 20:37

Wczoraj poddalsmy eutanazji naszego Julka.Poszlismy do weterynarza z myślą,że może jest jeszcze szansa,ale potwierdziły się niestety przypuszczenia pani doktor,że to chloniak,nowotwòr.
Julek był rozetką ,w biało beżowym kolorze.Tydzien temu w poniedziałek zauważyliśmy,że jest osowaialy i ciężko oddycha .Był bardzo żarłoczną,wesołą ale też i spokojną swinką w porównaniu ze swoim przyjacielem z klatki,gładkowłosym Kokosem(Koksikiem,bo czarny)
Niestety wczoraj już nie chciał jeść i bardzo się męczył.Juz nie chodził tylko brany do karmienia leżał.Teraz sobie wyrzucam,że może cierpiał przy tym karmieniu strzykawką,i nie odwracał już łepka ,bo nie miał siły.Z drugiej strony chętnie jadł,bo jeszcze przedwczoraj wcinał.
Bardzo Ci współczuję.Nam pozostał drugi prosiaczek, który widać,że szuka po klatce swojego przyjaciela co dodatkowo nam przypomina o Julku.
Pociaszam się myslą,że był u nas 2, 5 roku i myślę,że miał u nas dobrze.
Twoja świnka też spędziła z Tobą cudowne chwile i tego sie trzymaj.Nie obwiniaj się, bo dla niej robiłeś wszystko co najlepiej.To chorobą ja zabrala.


KubaGate12
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 22 lutego 2022, 18:54
Kontaktowanie:

Re: Znowu, kolejna Basia

Postautor: KubaGate12 » 18 sierpnia 2023, 9:08

Współczuję. Działo się z moją drugą Basią to samo

Pierwszą opisywałem już na forum ale o obie dbałem i kochałem.

Ty też byłeś/łaś dla Julka wspaniałym/łą właścicielem/ką

Wszystkie świnki w naszej pamięci



Wróć do „Tęczowa kraina”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

  • Dołącz do nas