Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Wąglik

Świnki, które odeszły już z tego świata. Na zawsze w naszej pamięci…
Oleole
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 21 grudnia 2011, 19:25
Kontaktowanie:

Wąglik

Postautor: Oleole » 21 grudnia 2011, 19:36

Dziś dopiero się zalogowałam, choć świnkowe forumy znam od dawna. Od 2 dni ryczę jak bóbr. Zmarła jedna z naszych kochanych swineczek - Wągliczek. Po miesiącu walki o jego zdrowie ( niestety ostatecznej i jedynej diagnozy nie uzyskaliśmy, biedactwo przerobiło i antybiotyk i sterydy i obcinanie ząbków, wet rokładał ręce ). Najgorsze, że naprawdę była widoczna poprawa i myśleliśmy, ze świnek wyzdrowieje. Miał dopiero 2 lata :((. I z cudownie zgranej parki została nam samotna świnka - o równie damskim imieniu ;) Niedźwiedź ( były 2 samiczki ). Juz szukamy dla niej kolezanki. Narazie na szczęście mam urlop, dlatego świnek nie musi czuc się samotny. Kochany Niedźwiadek chodzi za mną krok w krok. Najgorsze w posiadaniu zwierzątek jest to, ze one odchodzą :((/ No ale Wąglik odszedł za szybko. Ten ostatni miesiąc zbliżył nas jeszcze bardziej. Codzienne dokarmianie i pojenie, głaskanie i oglądanie, bieganie do weterynarza niemal codzinnie, przyglądanie sie czy wszystko jest ok. Radość z kazdej oznaki poprawy. Ehhhhh. I wszystko na nic:(.
Mam już swoje lata, ale świnki to najcudowniejsze pupliki, takie ufne, otwarte i wprowadzają tyle radości w dom.
Nie mogę się pogodzić, że Wagliczka już nie ma :((((((((


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Mango
Użytkownik
Posty: 779
Rejestracja: 1 sierpnia 2010, 10:40
Lokalizacja: Fajna wiocha
Świnki morskie: Celiś & Kubuś
Kontaktowanie:

Re: Wąglik

Postautor: Mango » 22 grudnia 2011, 14:37

Jeżeli słowa otuchy nie pomogą, lepiej po prostu milczeć...
Dla Wągielka[*]


Awatar użytkownika
Zuu
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 26 grudnia 2011, 14:41
Świnki morskie: 2pac, Chrumczysław, Simon i Kokos
Kontaktowanie:

Re: Wąglik

Postautor: Zuu » 27 grudnia 2011, 1:09

Bardzo współczuję. Trzymaj się i pomyśl, że Twojej śwince na pewno było z Tobą dobrze, dbałaś o nią jak mogłaś i zrobiłaś wszystko co się dało. Sama pochowałam kilka zwierzaków, za każdym razem obiecywałam sobie, że nie kupię kolejnego, bo ich strata jest zbyt przygnębiająca... i nic z tych obietnic nie wyszło, bo teraz mam 4 prosiaki. Wiem, że kiedyś umrą (nie lubię pisać "zdechną"), ale staram się o tym nie myśleć i cieszyć ich chrumkaniem. Pogłaskaj ode mnie Niedźwiadka


Awatar użytkownika
Bidigo
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 26 grudnia 2011, 14:24
Lokalizacja: Gdańsk
Świnki morskie: Dudulec :}
Kontaktowanie:

Re: Wąglik

Postautor: Bidigo » 29 grudnia 2011, 13:26

[*] Współczuje


Awatar użytkownika
Damian_1
Użytkownik
Posty: 932
Rejestracja: 15 października 2010, 20:28
Lokalizacja: okolice Żywca
Świnki morskie: Bamako
Kontaktowanie:

Re: Wąglik

Postautor: Damian_1 » 29 grudnia 2011, 20:49

Niestety każdy kiedyś umrze.
Współczuję [*]



Wróć do „Tęczowa kraina”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości

  • Dołącz do nas