Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Miki

Świnki, które odeszły już z tego świata. Na zawsze w naszej pamięci…
Kiki i Rika
Użytkownik
Posty: 185
Rejestracja: 20 maja 2012, 17:44
Lokalizacja: Polska woj. Łudzkie Zduńska Wola - Karsznice
Świnki morskie: Kiki
Kontaktowanie:

Miki

Postautor: Kiki i Rika » 20 sierpnia 2012, 17:07

Miki była ze mną trzy miesiące i nagle umarła :unsure: . Nie wiem co robić . Umarła kilka godzin temu , a ja wciąż płacze i krzyczę: "Proszę obudzi się!" "To mi się śni!"
Nie jestem w stanie nic powiedzieć... Wiem,będziecie pisać "przykro mi " (itp.) , ale jeśli ktoś z was kiedyś stracił zwierzę wie jak to jest :(
Miki to samica - rozetka , była ze mną od 30 kwietnia 2012 roku... Gdy płacze za Miki mój mały brat przychodzi i mówi:
"Spokojnie mas jesce dwie :) " A ja wpadam w jeszcze większy płacz! Mama mówi: Przykro mi , tak mi jej szkoda.."
Dziadek: " No nie płacz ile świnka morska kosztuje-kupisz sobie nową" , a tata jeszcze nie wie , że miki odeszła bo jest w pracy :sad: ...
CZEMU?! CZEMU TO NIE JA!? :( :sad: :( :sad: :( :sad: :( :sad: :( :sad: :( :sad: :( :sad:


Awatar użytkownika

Konto usunięte

Re: Miki

Postautor: Konto usunięte » 20 sierpnia 2012, 17:19

Ojej :(
Jesteś pewna, że była zdrowa?


Kiki i Rika
Użytkownik
Posty: 185
Rejestracja: 20 maja 2012, 17:44
Lokalizacja: Polska woj. Łudzkie Zduńska Wola - Karsznice
Świnki morskie: Kiki
Kontaktowanie:

Re: Miki

Postautor: Kiki i Rika » 20 sierpnia 2012, 17:31

Tak, nic po niej nie było widać , że chora. Zachowywała się jak zawsze. Nagle wchodzę do pokoju a ona.. nie mogę płakać mi się chce


snejana
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 17 sierpnia 2012, 15:31
Kontaktowanie:

Re: Miki

Postautor: snejana » 21 sierpnia 2012, 18:03

Tym większy szok dla ciebie, ale może lepiej, że miałaś ją krótko i nie zdążyłaś jej tak mocno pokochać jakbyś z nią była długo długo. Pamiętaj, że masz jeszcze inne świnki, które musisz teraz otoczyć jeszcze szczególniejszą opieką. Współczuję, tylko z czasem będzie ci lżej na sercu, niech twoja Miki w nim zostanie na zawsze. <3


Kiki i Rika
Użytkownik
Posty: 185
Rejestracja: 20 maja 2012, 17:44
Lokalizacja: Polska woj. Łudzkie Zduńska Wola - Karsznice
Świnki morskie: Kiki
Kontaktowanie:

Re: Miki

Postautor: Kiki i Rika » 21 sierpnia 2012, 21:18

snejana pisze:Tym większy szok dla ciebie, ale może lepiej, że miałaś ją krótko i nie zdążyłaś jej tak mocno pokochać jakbyś z nią była długo długo. Pamiętaj, że masz jeszcze inne świnki, które musisz teraz otoczyć jeszcze szczególniejszą opieką. Współczuję, tylko z czasem będzie ci lżej na sercu, niech twoja Miki w nim zostanie na zawsze. <3


Przez to , że straciłam Miki teraz cały dzień spędzam z moimi świnkami.


Awatar użytkownika
kama2565
Użytkownik
Posty: 220
Rejestracja: 15 stycznia 2012, 11:18
Lokalizacja: Szczecin
Świnki morskie: Maja, Luna.
............
Za TM Pego, Pegi, Kazuya, Lily, Milka, Stówka, Czarna.
Kontaktowanie:

Re: Miki

Postautor: kama2565 » 10 września 2012, 13:35

Prawie każdy na forum wie jak to jest stracić kochane zwierzątko. W tym roku straciłam trzy prosiaczki, więc mogę tylko napisać "trzymaj się" i opiekuj się dwoma prośkami, które straciły koleżankę.


Kiki i Rika
Użytkownik
Posty: 185
Rejestracja: 20 maja 2012, 17:44
Lokalizacja: Polska woj. Łudzkie Zduńska Wola - Karsznice
Świnki morskie: Kiki
Kontaktowanie:

Re: Miki

Postautor: Kiki i Rika » 15 września 2012, 9:01

kama2565 pisze:Prawie każdy na forum wie jak to jest stracić kochane zwierzątko. W tym roku straciłam trzy prosiaczki, więc mogę tylko napisać "trzymaj się" i opiekuj się dwoma prośkami, które straciły koleżankę.


Współczuje Ci :cry:


Awatar użytkownika
Talia
Hodowca
Posty: 1152
Rejestracja: 11 stycznia 2011, 8:39
Lokalizacja: Toruń
Świnki morskie: Grappa, Anastazja, Princeska, Duchessa, Falbala
Kontaktowanie:

Re: Miki

Postautor: Talia » 15 września 2012, 11:03

Również bardzo współczuje...
Niestety takie przypadki są nieodłącznym elementem życia z tymi zwierzątkami, przekonałam się na własnej skórze. W tym roku straciłam już 8 prosiaczków łącznie z maluszkami, to nauczyło mnie że trzeba się cieszyć z tego co jest.


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Tęczowa kraina”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości

  • Dołącz do nas