Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Chobcia [*]

Świnki, które odeszły już z tego świata. Na zawsze w naszej pamięci…
Awatar użytkownika
Princessa
Użytkownik
Posty: 148
Rejestracja: 8 marca 2013, 16:25
Świnki morskie: Chobiczek,Princ(Książe)
Kontaktowanie:

Chobcia [*]

Postautor: Princessa » 15 marca 2013, 15:46

Dnia 28.02.2013 umarła jedna z najcudowniejszych świneczek na świecie moja chybia ale i przyjaciółka dla mnie dla Chobiczka i innych.Zmarła na skutek jakieś choroby nie wiadomo jakiej mieliśmy jechać z nią dwa dni później do weterynarza ale nie dotrzymała do Soboty.Moi rodzice spalili ją bez mojej zgody w piecu(już martwą) ale wieczorem nie okazywała że coś jej było.Miała rzadkie matowe futro i jak by wgłębienie nie wiem w skórze takie białe może wiecie co to było?? Kochałam.Kocham i kochać będę moją świneczkę która na zawsze pozostanie w moim sercu :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Załączniki
Chobka 3.PNG

Obrazek
Obrazek
Buleczka za tęczowym mostem
Kocham cię

Awatar użytkownika

zosia221
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 27 marca 2013, 15:56
Kontaktowanie:

Re: Chobcia [*]

Postautor: zosia221 » 27 marca 2013, 16:57

Biedna... Nie wiem, co ja bym zrobila, jak moje swiniaczki by umarly :( Pozdrawiam, trzymaj sie ! Wiem, ze jest ciężko, ale jej jest teraz napewno bardzo dobrze w Tęczowej Krainie, na pewno też Cię kochała, bą mocna !

Całusy, dla pięknej i wspaniałej świnki i jej właścicielki.
[*]


Julaa148
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 30 marca 2013, 18:49
Świnki morskie: Pepa
Kontaktowanie:

Re: Chobcia [*]

Postautor: Julaa148 » 4 kwietnia 2013, 13:42

To przykre, ale musisz być dzielna...dla Niej ♥ Ona zawsze będzie przy Tobie, będzie nad Tobą czuwać i na pewno nie chce abyś płakała, bo znając świnki zapewne jest gdzieś tam za tęczowym mostem i skubie niebiańską trawę z innymi świnkami, a kiedyś obie się tam spotkacie i będziecie już na zawsze razem... Trzymaj się cieplutko i bądź dzielna :(


Awatar użytkownika
Ania 11
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 4 kwietnia 2013, 19:23
Świnki morskie: Mila
Kontaktowanie:

Re: Chobcia [*]

Postautor: Ania 11 » 7 kwietnia 2013, 20:00

to smutne bo moja swinka tez umiera boje sie ze nie przezyje tej nocy jest chora bardzo trzymaj sie


NukaXD
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2013, 18:49
Kontaktowanie:

Re: Chobcia [*]

Postautor: NukaXD » 16 maja 2013, 20:25

Wiem jak to jest ... zmarł mi chomik Majkel {*} i Bąbelek rybka {*} Ku pamięci ;( ;( ;( ... Ale trzymaj się !!! :) więcej nie mogę napisać bo już tak się rozryczałam ... Jeszcze raz TRZYMAJ SIĘ !!! :)


Awatar użytkownika
Fafka123
Użytkownik
Posty: 807
Rejestracja: 13 listopada 2012, 16:08
Lokalizacja: Privet Drive 4
Świnki morskie: Harry (Harold) oraz Inu (Mopek) , dwa kochane czupiradła ♥♥♥
Kontaktowanie:

Re: Chobcia [*]

Postautor: Fafka123 » 17 maja 2013, 20:16

NukaXD, post został napisany w marcu... dzisaj mamy MAJ! Więc chyba troche się spóźniłaś z kondolencjami.

Obrazek
Jest szał,łapki urywa, ogórki latają

Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Tęczowa kraina”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości

  • Dołącz do nas