Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Straszna, prawdziwa historia...

Świnki, które odeszły już z tego świata. Na zawsze w naszej pamięci…
Awatar użytkownika
Monia
Użytkownik
Posty: 237
Rejestracja: 21 stycznia 2007, 16:15
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Monia » 5 marca 2007, 21:10

Ludzie są okrutni... zawsze tacy byli a jednak nadal nas to zadziwia... Dla mnie ludzie będący w stanie zrobić krzywdę zwierzęciu tracą swoją ludzką naturę- budzą we mnie wstręt i trudno mi to wyjaśnić, ale poprostu tak czuję...


Awatar użytkownika

świnka999
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 22 października 2009, 20:57
Kontaktowanie:

Re: Straszna, prawdziwa historia...

Postautor: świnka999 » 5 listopada 2009, 15:48

Mojim zdaniem też było to najwspanialsze zwierzątko :cry: :cry: :cry:(bo wszystkie zwierzątka są najwspanialsze)
I tu w szczegulności te jedno zdanie wyróżnię:
NAPRAWDĘ LUDZKA BRUTALNOŚĆ, PRZEKRACZA WSZELKIE GRANICE... :CRY: :CRY: :CRY:(koniec)
Ale niestety musimy się pogodzić z takim czym jak:
1.INNE KULTURY JEDZĄCE ŚWINKI MORSKIE(PODOBNO TO ICH NARODOWE PRZYSMAKI) :zalamany: JAK MOŻNA JEŚĆ TAKIE MALUTKIE PUSZYSTE ZWIERZACZKI :?: :zalamany:
2.WYKORZYSTYWANIA LABOLATORYJNE, Z KTÓRYCH WYNIKAJĄ WSZYSTKIE CHOROBY ZAKUPIONEJ PRZEZ CIEBIE ŚWINKI
3.KUPOWANIE NA KARMĘ DLA PYTONÓW, BOA DUSICIELI(KIEDYŚ WIDZIAŁAM FILMIK NA YOU TUBE JAK BOA DUSICIEL ŻARŁ ŚWINKIE, OKROPIĘŃSTWO :oh: :przestraszony:
Ostatnio zmieniony 9 stycznia 2011, 0:20 przez admin, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód: Wyciąłem olbrzymi cytat. Zwracaj uwagę na datę założenia tematu. Ten ma ponad 3 lata.


kasiutka97
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 27 listopada 2009, 18:10
Lokalizacja: Jeziorki
Świnki morskie: Tosia
Kontaktowanie:

Re: Straszna, prawdziwa historia...

Postautor: kasiutka97 » 8 grudnia 2009, 20:56

Wogóle dawanie innym zwierzętom innych na pożarcie to najgorsza porażka i powinność...niestety tego zmienić nie można: pomyślmy z drugiej strony: pyton też musi coś jeść, ale w takich sytuacjach i tak jestem po stronie prosiaczków kochanych. Ja też już widziałam co "ludzie" potrafią wyrządzić zwierzętom, m.in. psom.



Wróć do „Tęczowa kraina”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

  • Dołącz do nas