Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

kędzior

Świnki, które odeszły już z tego świata. Na zawsze w naszej pamięci…
kędzior
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 9 listopada 2013, 14:55
Kontaktowanie:

kędzior

Postautor: kędzior » 9 listopada 2013, 15:12

Dzisiaj odeszła moja świnka Kędzior. Miałam go przeszło 5 lat. W poniedziałek zauważyłam, że coś z nim jest nie tak. Nie jadł, nie pił i siedział bez ruchu osowiały. Wiadomo poszłam do weterynarza i tak chodziłam do wczoraj. W czwartek wydawało się, że jest lepiej , bo zaczął znowu jeść i był żywszy. Wczoraj jednak po powrocie od weterynarza znowu był osowiały i nie chciał jeść. Dzisiaj rano zajrzałam do klatki, a on już nie żył. Dodam , że z moim Kędzorem przeszłam już wiele. Złamał mu się ząb i dwukrotnie był operowany, żeby usunąć resztki zęba i tworzący się kamień nazębny. Potem miał tropień w okolicy tego złamanego zęba, ale też sobie z tym poradziliśmy. Więc myślałam, że i tym razem damy sobie radę. Nie spodziewałam się wczoraj , że dzisiaj już Kędziora nie będzie. Nie pożegnałam się z moją świnką i jest z tym mi bardzo ciężko. Wydaje się, że to śmieszne opłakiwać zwierzątko, ale dla mnie to świadczy o wrażliwości nas właścicieli zwierząt. Mam nadzieję, że moja świnka odeszła w spokoju i jest szczęśliwa po tamtej stronie.....


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
merida91
Zasłużony
Posty: 504
Rejestracja: 24 sierpnia 2013, 16:30
Lokalizacja: Krosno
Świnki morskie: Mikołaj, Marcel, Gabryś

(*) Fafik
(*) Duduś
Kontaktowanie:

Re: kędzior

Postautor: merida91 » 9 listopada 2013, 15:17

Na pewno.. Trzymaj się cieplutko..


Awatar użytkownika
graza2021
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 21 grudnia 2009, 15:07
Lokalizacja: Poznań
Świnki morskie: Dyzio [*] 10.2009 - 03.12.2013
Kontaktowanie:

Re: kędzior

Postautor: graza2021 » 21 listopada 2013, 13:25

Nie jest śmieszne opłakiwać zwierzątko !
Człowiek dobry i z sercem zapłacze właśnie nawet po zwierzaku.
Trzymaj się.



Wróć do „Tęczowa kraina”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości

  • Dołącz do nas