Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Benio [*]

Świnki, które odeszły już z tego świata. Na zawsze w naszej pamięci…
drunkinlove
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 3 marca 2014, 14:45
Kontaktowanie:

Benio [*]

Postautor: drunkinlove » 3 marca 2014, 14:49

Dnia 26.02 odszedł mój malutki Benio.
Nie wiem, co się stało. Przez cały dzień siedział w domku. Kiedy go pod koniec dnia wyjęłam na dywan, przeraziłam się. Miał sparaliżowane tylne łapki... Przydreptał tylko kawałek przednimi, żeby przytulić się do mojej nogi. Wzięłam go na ręce, zaczęłam płakać. Była już 22, nie miałam jak pojechać do weterynarza. Powiedziałam sobie - jutro, jak tylko wrócę ze szkoły biorę Benia do weterynarza. Niestety, jak tata przyjechał po mnie do szkoły, było już za późno.
Nie mogę się z tym pogodzić. Przez 3 lata był nieodłącznym elementem mojego życia, przeżyliśmy razem wiele chwil...
Zmarł około godziny 10:00. Zastałam go w tej samej pozycji, w jakiej zostawiłam go 25.02 wieczorem - w domku tyłem do drzwi. Zimny, sztywny. Przepłakałam kilka dni, ale potem pomyślałam, że jest teraz w innym, lepszym miejscu. Pamiętam, jak kwiczał codziennie rano, jak gryzł klatkę... Mój malutki, malutki Benio.
Obrazek


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
ishaa
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 21 lutego 2014, 15:44
Lokalizacja: Warszawa
Świnki morskie: Pusia (1999-2000), Śnieżynka (ur. 20.01.2014r)
Kontaktowanie:

Re: Benio [*]

Postautor: ishaa » 3 marca 2014, 16:15

Bardzo współczuję :sad: sama przeżyłam podobną sytuację parę lat temu... Trzymaj się ciepło


Awatar użytkownika
GalaxySparkle
Zasłużony
Posty: 839
Rejestracja: 11 lutego 2014, 19:44
Lokalizacja: UK
Kontaktowanie:

Re: Benio [*]

Postautor: GalaxySparkle » 3 marca 2014, 17:26

:( Jak smutno czasami czytać to forum...
Moje kondolencje.


Awatar użytkownika
agata1409
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 4 września 2013, 19:42
Świnki morskie: Antoś i Antosia
Kontaktowanie:

Re: Benio [*]

Postautor: agata1409 » 12 marca 2014, 21:10

Bardzo współczuje ;( mi przed chwilą odszedł mój kochany Antoś :( mój Antoś ;( był ze mną ponad 6 lat ;(



Wróć do „Tęczowa kraina”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości

  • Dołącz do nas