Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Najukochańszy Lucky [*]

Świnki, które odeszły już z tego świata. Na zawsze w naszej pamięci…
Awatar użytkownika
monila1000
Zasłużony
Posty: 902
Rejestracja: 5 stycznia 2011, 15:51
Lokalizacja: Starachowice
Świnki morskie: Lucky;)
Kontaktowanie:

Najukochańszy Lucky [*]

Postautor: monila1000 » 16 października 2014, 19:26

Wczoraj ,a właściwie to dzisiaj bo o godzinie 00.30 mój jedyny i najukochańszy świnek umarł mi na rękach. Starsi użytkownicy forum zapewne go pamiętają. Był bardzo pogodny i inteligentny. W moim sercu pozostała wielka dziura i bardzo ciężko jest mi pogodzić się z jego odejściem.
Luckiego zabiła choroba połączona ze starością. Wizyty u weterynarza , kroplówka ,zastrzyki, nic nie pomogło. Był za słaby żeby zwalczyć chorobę. Nie mógł jeść ,pić , chudł w oczach (przez jedną noc stracił 100g), wczoraj stracił też zdolność chodzenia. Tak na prawdę nie wiadomo jaka choroba go zjadała od środka, ale robiła to szybko.
Cieszę się że już nie cierpi bo przez ostatnie godziny jego życia nawet patrzenie na niego bolało.
Choć Lucky tak na prawdę nigdy mnie nie opuści to mam nadzieję że teraz bawi się z innymi świnkami na jakiejś pięknej, zielonej łączce gdzie nie istnieje cierpienie.
Żegnaj kochany :(
Obrazek

mój Lucky: Obrazek

Awatar użytkownika

myszkaaa96
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 7 stycznia 2015, 20:12
Kontaktowanie:

Re: Najukochańszy Lucky [*]

Postautor: myszkaaa96 » 13 stycznia 2015, 8:49

Współczuję [*]
Ostatnio zmieniony 25 stycznia 2015, 0:46 przez Sensibles, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Post jest z października, nie odświeżaj starych tematów.


enka5152
Użytkownik
Posty: 106
Rejestracja: 11 stycznia 2015, 13:27
Świnki morskie: Misia i Nutka <3
Za Tęczowym Mostem: Dora [*]
Kontaktowanie:

Re: Najukochańszy Lucky [*]

Postautor: enka5152 » 13 stycznia 2015, 19:42

Szkoda.. ale tak już musi być

Misia i Nutka <3
Dora [*] <3

Awatar użytkownika
Bibu
Użytkownik
Posty: 258
Rejestracja: 14 listopada 2014, 11:25
Kontaktowanie:

Re: Najukochańszy Lucky [*]

Postautor: Bibu » 13 stycznia 2015, 19:45

Współczuję straty małego przyjaciela. Na pewno teraz już go nic nie boli, i razem z innymi swinkami objada się sianem, ogórkami, świeżą trawą i wszystkim, czego tylko może pragnąć mała świnka!



Wróć do „Tęczowa kraina”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości

  • Dołącz do nas