Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Gryzelka [*]

Świnki, które odeszły już z tego świata. Na zawsze w naszej pamięci…
Konto usunięte

Gryzelka [*]

Postautor: Konto usunięte » 30 maja 2015, 10:13

27.05.2015 Zdechła moja pierwsza świnka, Gryzelka. Miała 6 lat. Rano wstałem. Wyszła z domku, dała się pogłaskać. Dziesięć minut później zmarła :-(. To było straszne. Wieczorem zakopałem ją w ogródku. Zasługiwała na pudełko po Adidasach.

Kochałem Cię, kocham i będę Cię kochać, prosiaczku!

Dziś kupuje drugą. Nie mogę wyrobić bez świnki. Będę o niej pamiętał zawsze, ale chcę żyć normalnie.

Niech będzie jej dobrze za Tęczowym Mostem, lepiej niż dotychczas. Kocham Cię Gryzia!


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
chupakabra
Użytkownik
Posty: 151
Rejestracja: 24 czerwca 2014, 17:39
Świnki morskie: Kłaczek-Tucik [*]
Kontaktowanie:

Re: Gryzelka [*]

Postautor: chupakabra » 30 maja 2015, 12:16

Nie przejmuj się, Gryzelka odeszła do lepszego świata. Biega sobie na świnkowej polanie, pełnej przepysznej zieloniutkiej trawy, razem z innymi świnkami morskimi z całego świata. Życzę Ci, aby Twój nowy świnkowy przyjaciel, ukoił twój żal i smutek po stracie Gryzelki. :)


Awatar użytkownika
Bibu
Użytkownik
Posty: 258
Rejestracja: 14 listopada 2014, 11:25
Kontaktowanie:

Re: Gryzelka [*]

Postautor: Bibu » 30 maja 2015, 12:28

Smutne, gdy tracimy Przyjaciela. Jednak 6 lat to ładny kawałek czasu. Teraz świnka na pewno jest otoczona przyjaciółmi i smakołykami :)


cola
Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 21 maja 2015, 22:15
Kontaktowanie:

Re: Gryzelka [*]

Postautor: cola » 15 czerwca 2015, 14:46

Bardzo Ci współczuje, na pewno Twoja G. jest teraz w cudownym świecie, gdzie lata po polach z jej ulubionych przysmaków.
Życze by nowy prosiak dobrze się chował. Na pewno będzie wspaniały. każdy prosiak jest



Wróć do „Tęczowa kraina”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości

  • Dołącz do nas