Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

FIFI odeszła

Świnki, które odeszły już z tego świata. Na zawsze w naszej pamięci…
jerry
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 19 września 2016, 18:38
Kontaktowanie:

FIFI odeszła

Postautor: jerry » 19 września 2016, 18:55

FIFI-r.i.p..18.09.16 godz 12.35.jpg
FIFI
Witam,wczoraj 18.09.2016r o godz 12.35 odeszła ode mnie Fifi....Miała 5 latek.Kupiłem to maleństwo w sklepie zoologicznym ,byłaś taka malutka i drobna,potem pięknie urosłaś,nigdy nie chorowałaś,stało się to tak nagle ,że nie mogę się pozbierać,ciągle płaczę.Zauważyłem, że leży na boczku w klatce w sposób nienaturalny i co kilkanaście sekund ma takie drgawki jakby,wziąłem ją na rączki,już nie kontaktowała,miała coraz cięższy oddech była całkowicie bezwładna,pyszczek otwarty ....Zasnęła po 30 minutach na wieki,nie przygotowała mnie na to ,dlaczego Fifuniu tak nagle odeszłaś?Przecież wydawało mi się ,że jesteś zdrowa!!!!5latek codziennej troski czy ma świeże jedzonko..,nikt nie piszczy już w klateczce za mną i jedzonkiem,nie opiera się łapkami o klatkę i nie wystawia noska ....Żegnaj kochana .....miejsce po klatce......puste zostało,wielki ból pozostał po Tobie w moim sercu na zawsze.Mam nadzieję ,że smyrasz,tam... po zielonej trawce razem z MIMI ,która odeszła ponad 3 latka wcześniej,z Twoją starszą koleżanką....
Załączniki
IMG_20120625_162552-1.jpg
Z MIMI,R.I.P


Awatar użytkownika

Riri
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 16 września 2016, 7:46
Kontaktowanie:

Re: FIFI odeszła

Postautor: Riri » 20 września 2016, 4:14

Biedna :( Trzymaj się ona zawsze bedzie z Tobą, w Twoich wspomnieniach. Żyła 5 lat, ale uwazam ze było to najlepsze spędzone 5 lat życia przy takim właścicielu, który obdarzył to małe stworzenie miłością :)



Wróć do „Tęczowa kraina”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

  • Dołącz do nas