Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Wyjazd - zostawić świnki?

Miejsce na tematy związane ze świnkami, ale niepasujące do powyższych forów.
Awatar użytkownika
Renika
Użytkownik
Kontaktowanie:

Re: Wyjazd - zostawić świnki?

Postautor: Renika » 3 sierpnia 2018, 22:27

Jedynym dobrym wyjściem jest zostawienie świnek pod opieką osoby która ich będzie doglądać i wie jak się z nimi obchodzić. Ja nie zostawiłabym chorej świnki na antybiotyku na 3 dni ale każdy inaczej kocha swoje maluchy. Można przewieźć świnki ale tylko w klimatyzowanym aucie. Zdrowe powinny to jakoś przetrzymać ale nie wiem jak chora...

Awatar użytkownika

jajecznica
Użytkownik
Kontaktowanie:

Postautor: jajecznica » 14 lutego 2019, 21:40

Witam wszystkich, nurtuje mnie takie pytanie, czy zabierać moją świnkę pusię na krótki wypad? Własnie będę rezerwować pobyt kilkudniowy w Hotel nad jeziorem mazury i się zastanawiam czy zabierać pusię ze sobą. Niby można tam ze zwierzętami, ale się waham. Jest to miejsce idealne na wypoczynek, ale się zastanawiam, czy ją zabierać i stresować podróżą, czy lepiej zostawić u znajomych?

Awatar użytkownika
MixQQ
Użytkownik
Kontaktowanie:

Postautor: MixQQ » 15 lutego 2019, 10:58

No niby możesz wziąć, zestresowana raczej na pewno będzie - w końcu nowe miejsce no i ciekawe jak znosi podróże
Ja zawsze jak miałem jakiś wyjazd, czy wypad na wakacje to zostawiałem u rodziny, a w ostateczności u dobrych znajomych.

Awatar użytkownika
Gegoru
Użytkownik
Świnki morskie: Edzia
Kontaktowanie:

Postautor: Gegoru » 17 lutego 2019, 1:37

Wszystko zależy jak daleko jedziesz i na ile dni. Czy Twoja świnka już podróżowała i jak przeżywała takie wyprawy? I czy będziesz miała czas wtedy nad opiekę nad świnką i czy miejsce, do którego jedziesz jest przyjazne świnkom (chodzi o otoczenie, jakieś zakamarki, inne zwierzęta, itp. i itd.). Jeśli masz kompetentne osoby, które mogą Ci pomóc zająć się zwierzakiem, to wydaję mi się, że to najrozsądniejsze opcja.