Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Czy nie jest za późno na drugą świnkę ?

Miejsce na tematy związane ze świnkami, ale niepasujące do powyższych forów.
Alaala
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 27 stycznia 2022, 0:05
Kontaktowanie:

Czy nie jest za późno na drugą świnkę ?

Postautor: Alaala » 5 kwietnia 2022, 21:33

Moją świnkę mam już pół roku cały czas jest ona sama. Dopiero teraz udało mi się ją całkowicie oswoić. Obiecała sobie że dopiero jak świnka będzie oswojona to zdecyduje się na drugą ( nie wiedziałam że potrwa to aż tyle ). Teraz zastanawiam się czy to nie jest już za późno na drugą świnkę czy ta nie przyzwyczaiła się już za bardzo do samotność ? Dodam też że nie mam jakoś parcia na drugiego prosiaczka i jakbym mogła to chciałabym mieć jedną świnkę ale wiem że są to zwierzęta stadne i chcę żeby mojej śwince się dobrze żyło dlatego zastanawiam się nad drugą. Drugą świnkę niestety musiałabym wsiąść z zoologa.

Dodam że oddanie mojej świnki nie wchodzi w grę bo bardzo ja kocham i ma ona dobre warunki u mnie.


Awatar użytkownika

Slaveq
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 25 marca 2017, 16:37
Kontaktowanie:

Re: Czy nie jest za późno na drugą świnkę ?

Postautor: Slaveq » 6 kwietnia 2022, 10:45

Nigdy nie jest za późno na druga świnkę. Świnka nigdy nie przyzwyczaja się do samotności.
Zamiast kupować w zoologu, pomyśl o adopcji np. z okienka życia w Lublińcu. Tam czeka wiele samotnych świnek, które bardzo potrzebują nowego, swojego domu.
Pozdrawiam.



  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

  • Dołącz do nas