ja kupuje duże opakowanie karmy 2,5 kg za 50 zł To mi wystarczy na ok 2-3 miesiące(nie jestem pewna ale chyba coś ok tego). Na siano i trociny nie dużo idzie do 10 zł, kolby raz na miesić też gdzieś tak do 10 zł, a na warzywa to nie mam pojęcia. Najczęściej kupuje im pietruszkę i marchewkę bo to lubią najbardziej( owoców w ogóle nie chcą jeść).