40zł pellet
50zł Cavia Pro
70zł warzywa (średnio raz na 5-6dni jestem na większych zakupach rynkowych gdzie biorę warzywka od rolników każdy zakup to ok 15zł, więc nie szalejemy)
30zł siano (licząc że paczka na 2 dni, ale różnie nam wychodzi

18zł Cebion
razem: 208

Chyba wolałam nie wiedzieć


Już nie wspomnę o rarytasach typu kolbki, ekskluzywne warzywka i owocach
