Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Jak nazywają się Wasze świnki?

Miejsce na tematy związane ze świnkami, ale niepasujące do powyższych forów.
Awatar użytkownika
MagiaPL
Użytkownik
Kontaktowanie:

Jak nazywają się Wasze świnki?

Postautor: MagiaPL » 29 października 2017, 22:32

Moje to Dyzio, Maja, Maniek
I dwa nowo narodzone jeszcze bez imion bo nie znam płci :D
Ale zostają oczywiście ze mną :P

I jak chcecie możecie coś o swoich pupilach napisać i wklejać fotki chętnie zobaczę i poczytam :)

Awatar użytkownika
Świnkowy poleca
Użytkownik

Awatar użytkownika
Ptyś i ...
Użytkownik
Świnki morskie: Ptyś
Kontaktowanie:

Re: Jak nazywają się Wasze świnki?

Postautor: Ptyś i ... » 30 października 2017, 11:09

Moja świnka morska nazywa się Ptyś. Mam kupić mu przyjaciela. Lubi zjadać patyki. Lubi srać do miski z żarciem. Nie lubi jak mu ruszam brzegi VetBeda, dotykam po tyłku, ruszam siano, kładę na pleckach oraz strzelam jak struny od gitary hamak i wariuje jakby miał milion robaków w tyłku. Nie lubi jak się go przykrywa kocykiem. Raz jak była burza to w końcu zaczął piszczeć, a ja go pogłaskałem i się uspokoił. Jak jeżdżę rękami po klatce ta wydaje charakterystyczne dźwięki i piszczy. Lubi przebywać w klatce bo jak go kładę na podłodze ten pomyka do klatki. Jak otwieram okno balkonowe, które jest tuż obok ten śmiesznie rusza mordką i staje na brzegu VetBeda w stronę okna jakby mu się podawało jedzenie tyle, że długo tak robi. On współczuje tej śwince: https://www.youtube.com/watch?v=ZBZ648SnfZU . Kiedyś siedziałem na pufie i położyłem kocyk. Ten wszedł pod niego i nic nie widząc spadł na podłogę. Wziąłem kocyk, a temu nic się nie stało. TWARDZIEL tyle, że jeszcze musi opanować strach przed zwykłym delikatnym dotykaniem po pupci. Zdjęcie jego jest w moim temacie tu: https://forum.cavia.pl/viewtopic.php?f= ... 86#p171486

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem.
To dlatego mam złoto kiedy śpię. ;)