Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Jedna świnka morska

Miejsce na tematy związane ze świnkami, ale niepasujące do powyższych forów.
Cavcia
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: 25 marca 2017, 18:34
Świnki morskie: Niro
Kontaktowanie:

Jedna świnka morska

Postautor: Cavcia » 25 listopada 2017, 19:09

Hej,chciałam tylko powiedzieć że mam jedną świnkę morską,tak jak większość ;) Myślę,żę osoba która swojemu pupilowi poświęca dużo czasu i jest z nim związana nie robi mu krzywdy :) Ja z moją spędzam dużo czasu ,nie mogę miec drugiej :| Moim zdaniem jak ktos poswieca dużo uwagi śwince jest ok. Zgadzacie się ze mną? ;)


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Ptyś i ...
Użytkownik
Posty: 343
Rejestracja: 8 września 2017, 21:35
Lokalizacja: SZLACHTA NIE PRACUJE
Świnki morskie: Ptyś
Kontaktowanie:

Re: Jedna świnka morska

Postautor: Ptyś i ... » 25 listopada 2017, 19:26

Nie. Poczuj się jak świnka morska. Jesteś na "bezludnej wyspie". Mieszkają tam ogromni giganci. Może i głaszczą cię, dają Ci jedzenie, sprzątają po Tobie, ale nigdy nie zastąpi to kogoś z twojego gatunku. Nie możesz się z nimi porozumiweć tak jak z drugim człowiekiem ani pobawić jak chcesz. Weź to do serca. Powiedz dlaczego drugiej nie możesz? 0.0 Zrozumiem problemy typu "rodzice nie pozwalają". Mnie to też wnerwia. ;)
PS: Z tym nickiem wyglądasz jakbyś się znała na rzeczy, ale nie możesz mówić, że może tak być. Możesz oddać prośka.

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem.
To dlatego mam złoto kiedy śpię. ;)

Cavcia
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: 25 marca 2017, 18:34
Świnki morskie: Niro
Kontaktowanie:

Re: Jedna świnka morska

Postautor: Cavcia » 25 listopada 2017, 19:35

Tak rodzice,nie mogę dlatego miećto moja 3 świnka morska .Po śmierci swojego pierwszego psa tato kupił mi właśnie świnkę :) Kochammm ♥♥♥ Tato powiedział że w zoologicznym był w klatce sam bez towarzysza skakał i był taki żywy,dlatego go wziął bo moja 2 świnka też była z zoologicznego ale była niestety chora. Nigdy nie oddam ♥ Naprawdę jesteśmy ze sobą związane, mam wrażenie,że świnka czuje się przy mnie bezpieczna. Ciągle sie przytula chodzi krok w krok ♥


Awatar użytkownika
ita79
Użytkownik
Posty: 265
Rejestracja: 18 stycznia 2016, 23:47
Lokalizacja: Biała Podlaska
Kontaktowanie:

Re: Jedna świnka morska

Postautor: ita79 » 25 listopada 2017, 19:55

Masz takie a nie inne wrażenie, bo nie widziałaś interakcji dwóch (i więcej świnek) . Jakbyś zobaczyła jak przywiązują się do siebie wzajemnie to byś zmieniła zdanie na temat trzymania świnki w pojedynkę. Nie powinny być same i tyle.


Cavcia
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: 25 marca 2017, 18:34
Świnki morskie: Niro
Kontaktowanie:

Re: Jedna świnka morska

Postautor: Cavcia » 25 listopada 2017, 20:04

Niestety nie mogę mieć drugiej i tyle


Awatar użytkownika
Kluzka
Użytkownik
Posty: 163
Rejestracja: 7 marca 2017, 9:14
Lokalizacja: Wałbrzych
Świnki morskie: Ewa, Eleonora, Dagmara, Bernadetta, Antonina, Ambrozja, Hiacynta, Wiolka, Melania, Mikołaj, Alfredo, Leonadro, Róża, Hieronim, Barbara[*]
Kontaktowanie:

Re: Jedna świnka morska

Postautor: Kluzka » 25 listopada 2017, 21:31

Niestety jesteś głupia i tyle.
Po co dalej katujesz tę świnkę, zamiast zapewnić jej MINIMUM do życia, albo oddać?

If I didn't have Guinea Pigs, my clothes would not have fur, my house would be clean, my wallet would be full, but my heart would be empty ! :love:

Dona
Użytkownik
Posty: 334
Rejestracja: 21 lutego 2016, 8:28
Lokalizacja: Olsztyn
Świnki morskie: Karmela, Poziomka
Kontaktowanie:

Re: Jedna świnka morska

Postautor: Dona » 26 listopada 2017, 7:43

Świnka naprawdę powinna mieć towarzysza bo inaczej cierpi. Spróbuj przekonać rodziców. Niedługo święta, moze poproś na prezent o drugą świnkę?


Cavcia
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: 25 marca 2017, 18:34
Świnki morskie: Niro
Kontaktowanie:

Re: Jedna świnka morska

Postautor: Cavcia » 26 listopada 2017, 11:00

Już próbowałam i nic z tego. :(


Cavcia
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: 25 marca 2017, 18:34
Świnki morskie: Niro
Kontaktowanie:

Re: Jedna świnka morska

Postautor: Cavcia » 26 listopada 2017, 11:02

Ale np. jak by tak miećdwie świnki to i tak kiedyś jedna z nich pierwsza odejdzie i co wtedy? Wtedy druga świnka bedzie bardziej smutna :( A ta świnka którą mam jest już prawdopodobnie moją ostatnią jaką bede mieć .


Cavcia
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: 25 marca 2017, 18:34
Świnki morskie: Niro
Kontaktowanie:

Re: Jedna świnka morska

Postautor: Cavcia » 26 listopada 2017, 11:11

Wiecie, bardzo dziękuję za odp. przemyślałam to i spróbuję przekonać rodziców.Jeżlei mi sie uda, dam znać. A jak dokupie świnke to jak połaczyc i skąd pewność żę sie nie pokłócą jak będe np w szkole?


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

  • Dołącz do nas