Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Zabieracie wasze świnki na Wigilię?

Miejsce na tematy związane ze świnkami, ale niepasujące do powyższych forów.
Awatar użytkownika
Świnkomaniaczka
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 3 grudnia 2017, 12:27
Lokalizacja: Lwówek Śląski
Świnki morskie: Leoś, Lucjan
Kontaktowanie:

Zabieracie wasze świnki na Wigilię?

Postautor: Świnkomaniaczka » 9 grudnia 2017, 19:09

Tak jak w temacie. Ja idę na kolację wigilijną do babci i świnki będą ciągle ze mną.

Daj jeść! - zapewne to bym usłyszała, jakbym rozumiała świnkowy. :kiss:

https://swinkimorskiell.blogspot.com/ < nowy post!!

Awatar użytkownika

Lau
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 10 grudnia 2017, 16:42
Świnki morskie: Stella
Kontaktowanie:

Re: Zabieracie wasze świnki na Wigilię?

Postautor: Lau » 10 grudnia 2017, 16:55

Ja mam wigilię w swoim domu , Stellusiak będzie w klatce na dole :)

Kocham świni morskie ;)
...i jamniki :)

Magdaemilka
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 10 sierpnia 2017, 18:34
Kontaktowanie:

Re: Zabieracie wasze świnki na Wigilię?

Postautor: Magdaemilka » 10 grudnia 2017, 21:30

Tak :) na wakacje iWigilie przy okazji. Mieszkam w Belgii i jade na 2 tygodnie do Polski. Obawiam sie podrozy bo to 16-18 godzin. Swinki mam juz pol roku. Samca i samiczke, sa zgodne, jednak jesli mam na kolanach jednal swinke to nie moge wziac drugiej bo sie zaczynaja gryzc. Samiec zaczyna gryzc samiczke. Dlatego na podroz naszykowalam im juz oddzielne transportery bo napewno podroz bedzie dla nich stresem i boje sie ze w jednym zaczely by sie gryzc. Musze je zabrac bo nie mam u kogo zostawic:( znajomi maja albo psy albo koty ktore mogly by dokuczac i tak plochliwym swinkom:( w domu rodzicow beda mialy cisze i spokoj i my z mezem bedziemy caly czas. Macie moze jakies uwagi i wskazowki odnosnie tak dlugiej podrozy? Ehhh czlowiek stary i glupi....swinki byly prezentem dla nas, oczywiacie na poczatku nie chcianym bo to dodatkowy obowiazek jak ma sie i tak sporo na glowie a teraz nie mozemy sobie wyobrazic kuchni bez pałetających sie pod nogami gamoni :blush:



  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

  • Dołącz do nas