Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Świnka z OLX

Miejsce na tematy związane ze świnkami, ale niepasujące do powyższych forów.
kamwe
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 21 lipca 2018, 14:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontaktowanie:

Świnka z OLX

Postautor: kamwe » 21 lipca 2018, 14:39

Witam, w sierpniu planuję przygarnięcie świnki morskiej przez OLX. Zaznaczam, że nie będzie z hodowli tylko od prywatnej osoby, która po prostu chce oddać świnkę. Moje pytanie dotyczy kwestii zdrowotnej, jakie badania wykonać u weterynarza, aby mieć pewność, że zwierzatko jest zdrowe? Czytałam już o badaniu krwii, ale chciałabym się jeszcze dowiedzieć co trzeba wykonać oprócz tego. Pozdrawiam :)


Awatar użytkownika

Darom
Użytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:51
Świnki morskie: [*] Tosiu Super Ktosiu, [*] Dyzio, [*] Tosiu Mały Tosiu, [*] Toffi
Kontaktowanie:

Re: Świnka z OLX

Postautor: Darom » 21 lipca 2018, 14:47

Najlepiej idź ze świnką od razu do weterynarza, który jest stricte od zwierząt futerkowych i gryzoni i taki weterynarz sprawdzi świnkę czy jest zdrowa, czy niema pchełek, zmian skórnych, na łapkach czy niema zgrubień i czy ząbki ma dobre itd. Bo jeśli pójdziesz do weterynarza dla psów i kotów to nie czarujmy się, ale nic nie załatwisz. Także tak.
I od razu musisz pomyśleć o zakupie dla świnki towarzysza, lub jeśli to samiczka to towarzyszki. Żeby śwince było weselej Tak ? :yes:
Pozdrawiam :)


kamwe
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 21 lipca 2018, 14:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontaktowanie:

Re: Świnka z OLX

Postautor: kamwe » 21 lipca 2018, 16:20

Oczywiście, mam już listę weterynarzy, którzy specjalizuja się właśnie w świnkach morskich. Towarzysza również mam, pozostaję nam już tylko poczekać te kilka tygodnia. Dziękuję za odpowiedź <3


Darom
Użytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:51
Świnki morskie: [*] Tosiu Super Ktosiu, [*] Dyzio, [*] Tosiu Mały Tosiu, [*] Toffi
Kontaktowanie:

Re: Świnka z OLX

Postautor: Darom » 21 lipca 2018, 16:23

Proszę bardzo. Niema za co :)



  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

  • Dołącz do nas