Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Wyjazd - zostawić świnki?

Miejsce na tematy związane ze świnkami, ale niepasujące do powyższych forów.
Awatar użytkownika
Renika
Użytkownik
Posty: 687
Rejestracja: 4 września 2012, 11:14
Kontaktowanie:

Re: Wyjazd - zostawić świnki?

Postautor: Renika » 3 sierpnia 2018, 22:27

Jedynym dobrym wyjściem jest zostawienie świnek pod opieką osoby która ich będzie doglądać i wie jak się z nimi obchodzić. Ja nie zostawiłabym chorej świnki na antybiotyku na 3 dni ale każdy inaczej kocha swoje maluchy. Można przewieźć świnki ale tylko w klimatyzowanym aucie. Zdrowe powinny to jakoś przetrzymać ale nie wiem jak chora...


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
MixQQ
Użytkownik
Posty: 172
Rejestracja: 23 lutego 2017, 9:48
Kontaktowanie:

Re: Wyjazd - zostawić świnki?

Postautor: MixQQ » 15 lutego 2019, 10:58

No niby możesz wziąć, zestresowana raczej na pewno będzie - w końcu nowe miejsce no i ciekawe jak znosi podróże
Ja zawsze jak miałem jakiś wyjazd, czy wypad na wakacje to zostawiałem u rodziny, a w ostateczności u dobrych znajomych.


Awatar użytkownika
Gegoru
Użytkownik
Posty: 138
Rejestracja: 3 września 2018, 11:26
Lokalizacja: Kraków
Świnki morskie: Edzia[*] i Tosia
Kontaktowanie:

Re: Wyjazd - zostawić świnki?

Postautor: Gegoru » 17 lutego 2019, 1:37

Wszystko zależy jak daleko jedziesz i na ile dni. Czy Twoja świnka już podróżowała i jak przeżywała takie wyprawy? I czy będziesz miała czas wtedy nad opiekę nad świnką i czy miejsce, do którego jedziesz jest przyjazne świnkom (chodzi o otoczenie, jakieś zakamarki, inne zwierzęta, itp. i itd.). Jeśli masz kompetentne osoby, które mogą Ci pomóc zająć się zwierzakiem, to wydaję mi się, że to najrozsądniejsze opcja.


Awatar użytkownika
likia88
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 21 czerwca 2019, 11:14
Kontaktowanie:

Re: Wyjazd - zostawić świnki?

Postautor: likia88 » 21 czerwca 2019, 11:22

Ja co dwa tygodnie zostawiam swoje świnki na weekend i jakoś nic im się nie dzieje. Myje im klatkę. Napełniam pojemniki wodą daje jedzenie i jest oki :)


agamishu
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 27 sierpnia 2019, 10:30
Kontaktowanie:

Re: Wyjazd - zostawić świnki?

Postautor: agamishu » 27 sierpnia 2019, 11:09

A ja z podobnym tematem podroz swinki morskiej. Od roku jestem posiadaczka dwoch urwisow, ktorzy caly czas cos psoca popkornuja i maja sporo do powiedzenia. Ubaw po pachy jednym slowem.Niestety stalo sie cos czego z mezem nie przewidzielismy a mianowicie dostal on propozycje wyjazdu do USA. Nie ukrywajac jest to dla jego kariery spory kop. Pytanie co z posiaczkami. Na chwile obeca szukam rozwiazania jak przetransportowac tam maluchy. Pytalam weterynarza powiedzial ze swinki nie lataja bo to byla by najkrotsza droga ale tak czy siak nie mnie niz 12 -16 godzin. Statkiem jeszcze nie wiem ide dni. Bardzo tego nie chce bo na chwile obecna nie wyobrazam sobie bez nich zycia ale zaczynam sie zastanawiac czy dla nich nie bylo by lepiej je oddac w dobre rece czy meczyc je taka dluga droga. Macie jakies doswiadczenia w transportowaniu swinek , przeprowadzkach czy cos prosze piszcie nie wiem co mam zrobic. Pozdrawiam



  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

  • Dołącz do nas