Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Re: Druga świnka

Miejsce na tematy związane ze świnkami, ale niepasujące do powyższych forów.
Saguska245
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 26 stycznia 2019, 15:17
Kontaktowanie:

Re: Druga świnka

Postautor: Saguska245 » 26 stycznia 2019, 17:44

Witam!
Mam dorosłego 2 letniego samca. Dopiero ostatnio dowiedziałam się że lepiej mieć dwie świnki a nie jedną, ponieważ są to zwierzątka stadne. Postanowiłam że wezmę kolegę dla mojego zwierzaka, jednak mam pewne obawy.
Albowiem czy świnka morska, która od 1,5 roku była sama zaakceptuje nowego osobnika? Oczywiście wzięła bym młodego samczyka.

Z góry dziękuję za odpowiedz! :)


Awatar użytkownika

Andzia001
Użytkownik
Posty: 56
Rejestracja: 24 grudnia 2017, 10:40
Lokalizacja: Opolskie
Świnki morskie: Bella ❤
Elsa ❤
Kontaktowanie:

Re: Re: Druga świnka

Postautor: Andzia001 » 27 stycznia 2019, 11:59

Tak :)
Moja świnka miała niecały 1 rok kiedy wzięłam dla niej koleżankę. Czemu tak późno? Miała duże problemy zdrowotne i chciałam być pewna na 100% że wszystko będzie dobrze nim wezmę drugą. Nowa świnka była młodziutka i wzięłam ją z hodowli. Dużo jest tematów o podobnej sprawie więc poczytaj jak się przygotować na przyjęcie drugiej tak aby łączenie przeszło bez problemów. U mnie dziewczyny od samego początku się w sobie zakochały i mała nie odstępuje starszej na krok.


Saguska245
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 26 stycznia 2019, 15:17
Kontaktowanie:

Re: Re: Druga świnka

Postautor: Saguska245 » 27 stycznia 2019, 15:02

Bardzo dziękuje za twoją odpowiedz! :)


Awatar użytkownika
Gegoru
Użytkownik
Posty: 138
Rejestracja: 3 września 2018, 11:26
Lokalizacja: Kraków
Świnki morskie: Edzia[*] i Tosia
Kontaktowanie:

Re: Re: Druga świnka

Postautor: Gegoru » 8 lutego 2019, 9:50

Jak poczyta się kilka artykułów, obejrzy filmiki odnośnie łączeń świnek na youtubie, to na pewno pomoże Ci ze strony teoretycznej. Świnki są różne, może to nie tacy indywidualiści jak koty, ale różnie mogą zareagować, od luźnego przywitania i już sobie spodobają aż do lekki utarczek i prób dominacji. Dużo zależy, kto będzie towarzyszem dla świnki (np. wiek świnki, płeć, itp. i itd.).



  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

  • Dołącz do nas