Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Adoptować drugą świnkę czy poczekać na większą klatkę?

Miejsce na tematy związane ze świnkami, ale niepasujące do powyższych forów.
madzia8
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 6 lipca 2020, 12:20
Kontaktowanie:

Adoptować drugą świnkę czy poczekać na większą klatkę?

Postautor: madzia8 » 8 lipca 2020, 19:54

Od niedawna mam świnkę, planuję adoptować drugą, lecz mam taki problem, że nie wiem, czy mogłabym, ponieważ moja klatka ma 80x40 ( pan, który sprzedał mi ją twiedził, że ma wymiary 100x40 i taka wydawała się na zdjęciu, teraz niestety nie mam pieniędzy na zakup większej) ale mam też wybieg który ma 350x100cm i jest wyposażony w różne zabawki, domki i hamaczki, kuwetę,matę ogólnie to jest urządzony tak jak klatka:) Klata jest otwarta przez cały czas, nawet w nocy, żeby świnka miała dużo swobody.
Czy mogę adoptować drugą świnkę, czy lepiej poczekać kilka miesięcy aż kupię porządną klatkę? Wiem, że klatka jest za mała, ale mam dużo miejsca na wybiegu,który świnka traktuje jak dodatkową klatkę


Awatar użytkownika

Helena
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 17 lipca 2020, 0:51
Kontaktowanie:

Re: Co zrobić?

Postautor: Helena » 17 lipca 2020, 1:21

Twoja klatka jest za mała na dwie świnki, ale jeżeli posiadasz taki wybieg z możliwością ciągłego dostępu prosiaka do niego to uważam że możesz adoptowac drugą swinke a w najbliższym czasie postarasz się o większą klatkę. Na pewno dla Twojej świnki lepszym rozwiazaniem będzie pojawienie się już teraz towarzysza niż za kilka msc.



  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 8 gości

  • Dołącz do nas