Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Towarzystwo dla świnki

Miejsce na tematy związane ze świnkami, ale niepasujące do powyższych forów.
TheNecronee
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 14 lipca 2018, 10:47
Kontaktowanie:

Towarzystwo dla świnki

Postautor: TheNecronee » 23 sierpnia 2020, 0:32

Witam,
Mam szybkie pytanie. Moja świnka kilka miesięcy temu skończyła 4 lata. Do tej pory żyła sama, a mamy ją prawie od urodzenia. Wiem że świnki powinny żyć w towarzystwie, dlatego zastanawiam się czy znaleźć dla niej towaarzystwo. Czy po 4 latach samotnego życia to dobry pomysł? Jeśli tak to jak się za to zabrać? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi I rady.


Awatar użytkownika

Bruni & Tove
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 28 sierpnia 2020, 9:15
Kontaktowanie:

Re: Towarzystwo dla świnki

Postautor: Bruni & Tove » 28 sierpnia 2020, 9:28

;) Oczywiście! Nigdy nie jest za późno na towarzysza. Musisz zacząć od znalezienia kandydata, np. w wieku świnki, którą już masz. Może to być olx, albo spśm, albo nawet zarejestrowana hodowla. Napewno znajdziesz dużo informacji jak łączyć świnki. Aha, musi to być ta sama płeć ;) Trzeba być jednak przygotowanym na to, że świnki się nie zaakceptują. Wtedy będziesz potrzebować deski ratunku - czy osoby, która przyjmie tę drugą świnkę, czy... sama nie wiem, taka sytuacja nigdy mi się nie zdarzyła... W każdym razie życzę powodzenia, a w razie pytań lub wątpliwości, jestem do Twoich usług.
Pozdrawiam!



  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

  • Dołącz do nas