Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Czy świnka na pewno nie żyje?

Miejsce na tematy związane ze świnkami, ale niepasujące do powyższych forów.
Yuno
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 18 maja 2021, 23:45
Kontaktowanie:

Czy świnka na pewno nie żyje?

Postautor: Yuno » 18 maja 2021, 23:53

Zmarła moja 7 letnia świnka koło 14 jest teraz północ. Ma ona otwarte oczka i się nie rusza nie oddych nie reaguje na nic nie piszczy żadnej relacji ale nie jest sztywna jest miekka i w takiej temperaturze pokojowej. Mam iść ją pochować u siebie w ogródku ale mam wątpliwości czy na pewno nie żyje. Czy to normalne że nie jest sztywna i nie jest zimna ?


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
MixQQ
Użytkownik
Posty: 172
Rejestracja: 23 lutego 2017, 9:48
Kontaktowanie:

Re: Smierc swinki

Postautor: MixQQ » 19 maja 2021, 8:40

To smutny dzień, ja wczoraj zdecydowałem uśpić swojego, bo jedynym ratunkiem była operacja, której szanse powodzenia były bardzo małe, a męczył się niemiłosiernie i na samo patrzenie już człowiek płakał. Prosiak nie był sztywny, miał otwarte oczka, nie oddychał i był jak mówisz miękki, pochowałem go w takim stanie z ogromnym bólem.
Więc chyba możesz zrobić to samo..


Yuno
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 18 maja 2021, 23:45
Kontaktowanie:

Re: Smierc swinki

Postautor: Yuno » 19 maja 2021, 9:56

Moja świnka nagle zmarła poprzedniego dnia była pełna energi jadła aż prosiła o jedzenie tak jak zawsze. Później dzwoni do mnie mama że Tosia nie żyje :( współczuję Ci :/


Yuno
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 18 maja 2021, 23:45
Kontaktowanie:

Re: Czy świnka na pewno nie żyje?

Postautor: Yuno » 19 maja 2021, 9:58

I mnie właśnie to zdziwiło że no nie była sztywna więc stąd moje wątpliwości. Pochowalam ją dzisiaj rano



  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

  • Dołącz do nas