Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Świnka - skoczek

Miejsce na tematy związane ze świnkami, ale niepasujące do powyższych forów.
Ewunia
Użytkownik
Posty: 63
Rejestracja: 7 stycznia 2007, 12:40
Kontaktowanie:

swinko-skoczek

Postautor: Ewunia » 8 stycznia 2007, 17:50

mam pytanie niewiem jak wasze swinki ale moje tak jakos dziwnie skacza przy bieganiu a nawet klada sie przy tym na boki niewiem czy to jest dla nich zabawa to wyglada bardzo dziwnie czasami ta mlodsza to chodzi ostatnio jakas napuszona i caly czas strasznie warczy na ta starsza ostatnio zauwazylam ze to sie chyba nawet jeszcze nasililo z rana to tylko slychac jedno wielkie warczenie watpie czy one sie jeszcze polubia sa razem juz prawie 2 mies tak mi szkoda tej starszej bo tylko kwacze i ucieka odpoczynek jest tylko jak je bierzemy na rece a potem jak sie spotkaja to znowu zaczyna sie jazda co robic :cry:


Awatar użytkownika

admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Postautor: admin » 8 stycznia 2007, 17:53

Ewunia tutaj masz identyczny temat http://forum.cavia.pl/wyczyny-f13/swinka-skoczek-t183/ Przyłączam Twój post do niego.
Ostatnio zmieniony 9 stycznia 2007, 14:26 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.


RsQ
Zasłużony
Posty: 623
Rejestracja: 24 lutego 2006, 14:07
Kontaktowanie:

Postautor: RsQ » 8 stycznia 2007, 20:49

Może 2 świnka to samiec. Pozwolę sobie wstawić link do strony skinny http://www.szwedzkakolej.home.pl/marsvi ... /plec.html
Tutaj możesz określić płeć świnek. :Smile:

Moje gg: 1844697

Awatar użytkownika
Magda_Oska
Zasłużony
Posty: 1996
Rejestracja: 13 listopada 2006, 22:05
Lokalizacja: Szczecin/Niebuszewo
Świnki morskie: Izzy, Klara, Elvirka [*], Elias [*]; FRETKI: Bajzel[*] i Chandramukhi
Kontaktowanie:

Postautor: Magda_Oska » 8 stycznia 2007, 20:56

Ewuniu, a może twoja świnka ma pasożyty? Przeglądnij jej sierśc, może coś znajdziesz. Odwiedź też weterynarza, jeśli to robale to da jakiś specyfik.

Pozdrawiam:
Magda_Oska
Obrazek

Awatar użytkownika
OLA I JULIA
Użytkownik
Posty: 344
Rejestracja: 5 października 2006, 10:25
Lokalizacja: Rzeszów
Kontaktowanie:

Postautor: OLA I JULIA » 10 stycznia 2007, 11:21

Pisałam już o tym, ale powtórzę. Może to nie jest ''warczenie'' tylko ''gruchanie'' a to oznacza zupelnie coś innego. :D

Kocham moją świnkę![*]


  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

  • Dołącz do nas