Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Alibaba i 40... świnek z Bystrej. Likwidacja pseudo. Pomocy!

Miejsce na tematy związane ze świnkami, ale niepasujące do powyższych forów.
Karena
Użytkownik
Posty: 557
Rejestracja: 28 sierpnia 2007, 20:31
Lokalizacja: Koszalin
Kontaktowanie:

Alibaba i 40... świnek z Bystrej. Likwidacja pseudo. Pomocy!

Postautor: Karena » 23 sierpnia 2010, 20:44

Kopiuję z Caviarni: http://www.swinkimorskie.eu/forum/viewt ... =34&t=5376


PILNIE POTRZEBNE DT

Świnek jest około 30, pewnie połowa w ciąży, pilnie potrzebne DT, żeby je stamtąd wyciągnąć. Chcemy zabrać przynajmniej samiczki,żeby zahamować rozmnażanie.

Szukamy także osób, które mogłyby całą "akcję" wesprzeć finansowo.

'przez asiaby » 18 sie 2010, 10:36 A więc tak : facet z Bystrej świnek ma ok.30 różnego wieku, pomieszane płcie. Trzymane w szopie. Mam dokładne namiary na niego. Chce się pozbyć 3/4 ekipy, bo ma psa. A dziecko mu wpuszcza samce do samic i się mnożą. Chyba nad tym nie panuje. Porażka. Nie wiem czy jest sens z nim walczyć, skoro część zostawia.


'przez joasior » dzisiaj, 15:57
Świnek jest około 40-tu w tym ponad 20 samic z czego 15 w widocznej ciąży Siedzą w małej zagrodzie na słomie pół metra na metr Jedzą obierki, ziarno i trawę. Asia pisała, że albo są brudne albo mają grzyba. Normalnie załamka. Działajmy coś więc. Ja będę pod telefonem - mój numer ma np Szczurek i Elurin. Na forum będę może po 21-ej a jak nie to jutro rano
Niestety brakuje DT żeby zabrać wszystkie i kasy bo pewnie trzeba będzie je leczyć. Pomóżcie bo nie damy rady zabrać ich wszystkich w obecnej sytuacji a one błagają o pomoc Asia dopisze resztę wieczorem.'


PROSIMY PRZYNAJMNIEJ O POMOC FINANSOWĄ. JEŚLI KTOŚ MOŻE ZOSTAĆ DT TO PROSIMY TEŻ O WIADOMOŚĆ. KAŻDA POMOC NA WAGĘ ZŁOTA!SYTUACJA JEST NAPRAWDĘ CIĘŻKA.



Stowarzyszenie Pomocy Świnkom Morskim

ul. M.Wolfkego 2/22
01-494 Warszawa

KRS 0000334421
REGON 141984174
NIP 5222929182

Bank Ochrony Środowiska
III Oddział w Warszawie
74 1540 1287 2001 6800 1397 0001

[email protected]

[email protected]



KUP CEGIEŁKĘ!

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=15413978

Duszek [*]

Awatar użytkownika

  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości

  • Dołącz do nas