Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Konkursy dla właścicieli świnek

Miejsce na tematy związane ze świnkami, ale niepasujące do powyższych forów.
Awatar użytkownika
Damian
Użytkownik
Posty: 831
Rejestracja: 24 lutego 2011, 19:05
Lokalizacja: Pszów
Świnki morskie: Jessi ;) fifi [*]
Kontaktowanie:

Re: Konkursy dla właścicieli świnek

Postautor: Damian » 26 sierpnia 2011, 13:35

Odpowiada, na pytanie. Jest dodana układanka, takie porozwalane puzzle. I po tym trzeba poznac, jakie to zwierzątko :) W tym teraz niestety nic nie wygrałem, w tej chwili czekamy na 3 edycję!

Obrazek

Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Damian
Użytkownik
Posty: 831
Rejestracja: 24 lutego 2011, 19:05
Lokalizacja: Pszów
Świnki morskie: Jessi ;) fifi [*]
Kontaktowanie:

Re: Konkursy dla właścicieli świnek

Postautor: Damian » 30 września 2011, 21:15

A ja to sie musze pochwalić, dzisiaj wygrałem, kolejny raz w tym konkursiku :P Jeszcze niestety nie wiem, co, napisza mi jutro. To was poinformuję :)
Ostatnio zmieniony 1 października 2011, 8:34 przez Damian, łącznie zmieniany 1 raz.

Obrazek

Konto usunięte

Re: Konkursy dla właścicieli świnek

Postautor: Konto usunięte » 30 września 2011, 21:20

Gratki,pochwal sie tym porshe jak juz odbierzesz


petmaster
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 15 kwietnia 2011, 10:12
Kontaktowanie:

Re: Konkursy dla właścicieli świnek

Postautor: petmaster » 23 listopada 2011, 10:25

Dostałem jakies powiadomienie o nowym konkursie, a nie mogę znaleźć :P


Konto usunięte

Re: Konkursy dla właścicieli świnek

Postautor: Konto usunięte » 25 listopada 2011, 20:34

Ja też wziełam udział w jednym konkursie i WYGRAŁAM! klatke 100 cm :D :D :D Warto brać udział :)
Ostatnio zmieniony 27 listopada 2011, 16:26 przez Konto usunięte, łącznie zmieniany 1 raz.


Konto usunięte

Re: Konkursy dla właścicieli świnek

Postautor: Konto usunięte » 25 listopada 2011, 23:09

Konkursow sie nie przesyla,mamy konkurs z nagrodami jedyne co musisz zrobic to...poczytac


Konto usunięte

Re: Konkursy dla właścicieli świnek

Postautor: Konto usunięte » 26 listopada 2011, 10:25

Dobra , jestem tu od niedawna popełniam błędy :cry:


Awatar użytkownika
Irulo
Użytkownik
Posty: 690
Rejestracja: 9 grudnia 2011, 15:20
Lokalizacja: Racibórz :)
Świnki morskie: Waldek
Kontaktowanie:

Re: Konkursy dla właścicieli świnek

Postautor: Irulo » 12 grudnia 2011, 19:49

Cześć wszystkim czytającym. Tak właśnie sobie pomyślałam, by zorganizować jakiś konkurs. Dla "świnkowiczów" to zawsze jakaś frajda, że można pokazać swojego świniaka, a nagrodą może być SATYSFAKCJA.
Taki konkurs na bazie tego, co był ostatnio (nie było mnie tu jeszcze, więc nie brałam udziału). Może trochę zmienić..?
Na razie dam kilka propozycji.
Konkurs numer 1.
Owy konkurs może polegać na zareklamowaniu jakiegoś produktu, który lubi Twoja świnka. Wysyłamy zdjęcie np. świnki jedzącej ogórka. Musi być to wyraźne. Pod zdjęciem piszemy:
Ogórek to ulubiona przekąska mojej świnki, która idealnie komponuje się z jej dietą. Moje prosie reaguje entuzjastycznym piskiem na widok plastra ogórka w swojej miseczce. Polecam wszystkim miłośników i posiadaczy świnek wprowadzenie więcej ogórków do diety swoich małych futrzaków, ponieważ jest to zdrowsze niż niektóre przysmaki na futrzastych. Świnkowym wielbicielom ogórków życzymy smacznego!
Wygrywa osoba której notatka wyszła poskładana z ładem, i która przysłała śliczne zdjęcie. Nie kwalifikują się osoby które wykazały się ślicznym robieniem fotki, a notatka jest niezbyt zachwycająca - i odwrotnie.
Myślę, że spodoba Wam się pomysł na ten konkurs, ponieważ mi się w miarę spodobał - jak na moje możliwości - OK! :twisted: Ogórek i notatka jest dla przykładu, wg mnie niemile widziane były by kopie i przetwarzana notatka.

Konkurs numer 2.
Konkursisko numer 2 mogłoby polegać na notatce o swoim świnku, o wyolbrzymieniu jej zalet i unikaniu wad. Nagroda to może podpis pod profilem " Właściciel idealnej świnki " lub " Mistrz świńskich notatek ".

Konkurs numer 3.
Może byłby to ten sam konkurs, co ostatnio. Czyli II edycja konkursu na najsłodszą świnkę i na (bodajże tak było) najśmieszniejszą świnkę (zabijcie i zakopcie jak przekręciłaś).

Moderatorów proszę o wyrozumiałość i przemyślenie propozycji, rozważając "za" i "przeciw". Można trochę skorygować.

Prawa autorskie zastrzeżone do konkursu nr 1 i nr 2 :lol:


Awatar użytkownika
Mango
Użytkownik
Posty: 779
Rejestracja: 1 sierpnia 2010, 10:40
Lokalizacja: Fajna wiocha
Świnki morskie: Celiś & Kubuś
Kontaktowanie:

Re: Konkursy dla właścicieli świnek

Postautor: Mango » 13 grudnia 2011, 19:37

Irulo - III edycję, nie II.


Awatar użytkownika
Irulo
Użytkownik
Posty: 690
Rejestracja: 9 grudnia 2011, 15:20
Lokalizacja: Racibórz :)
Świnki morskie: Waldek
Kontaktowanie:

Re: Konkursy dla właścicieli świnek

Postautor: Irulo » 13 grudnia 2011, 19:39

Ok, przepraszam. Jestem tu nowa
Tobie się pomysł podoba?


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

  • Dołącz do nas