Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Gdzie najlepiej kupować rzeczy dla świnek?

Miejsce na tematy związane ze świnkami, ale niepasujące do powyższych forów.

Gdzeie lepiej kupować rzeczy dla świnek?

Sklepie internetowym
14
52%
Sklepie zoologicznym
13
48%
 
Liczba głosów: 27

Gucio01
Użytkownik
Posty: 926
Rejestracja: 3 maja 2011, 13:48
Kontaktowanie:

Gdzie najlepiej kupować rzeczy dla świnek?

Postautor: Gucio01 » 3 września 2011, 17:23

Związku, że w tym temacie --> viewtopic.php?f=69&t=2914&start=60 zaczął się off top, chciałam go ruszyć tu (jako temat). Dodałam ankietę, można głosować. A i proszę jak wybierzecie jakąś opcje w ankiecie to proszę ją uzasadnić. :D

ja w sklepie, ponieważ jest szybciej i wiem jakie karmy chce, a w necie sobie przeczytam tylko skład ;)

Pozdrawiam
Gucio01 ;)
Ostatnio zmieniony 3 września 2011, 18:05 przez vagina_denata, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawiłam ten obrzydzający błąd ortograficzny w nazwie tematu


Awatar użytkownika

Konto usunięte

Re: Gdzie najlepiej kupować rzeczy dla świnek?

Postautor: Konto usunięte » 3 września 2011, 18:31

Różnie to bywa...karmę ,która jest w moim zoologicznym bez sensu zamawiać przez internet bynajmiej dla mnie :roll: ale jak czegoś nie ma w moim zoologu to zamawiam w necie .Jest tanio .Np.wczoraj zamówiłam rzeczy dla kotów i świnek za 140 zł .Bo tu jedzenie dla kotów u mnie kosztuje 38 zł ,a w necie 20zł jak biorę większą ilość na allegro dają mi taniej bo ja stała klientka jestem :P lecz jak nie mam czasu na zamawianie kupię i w zoologicznym .Dla mnie większy wybór w dobrych cenach to internet ;)


Awatar użytkownika
Talia
Hodowca
Posty: 1152
Rejestracja: 11 stycznia 2011, 8:39
Lokalizacja: Toruń
Świnki morskie: Grappa, Anastazja, Princeska, Duchessa, Falbala
Kontaktowanie:

Re: Gdzie najlepiej kupować rzeczy dla świnek?

Postautor: Talia » 3 września 2011, 18:51

Ja głównie sklepy internetowe, mają bogatszy asortyment, konkurencyjne ceny no i wszystko mam przywiezione pod drzwi ;)


Awatar użytkownika
Domino
Użytkownik
Posty: 163
Rejestracja: 19 sierpnia 2011, 20:37
Lokalizacja: Gdynia/Reda
Świnki morskie: Oskarek [*], Roxy
Kontaktowanie:

Re: Gdzie najlepiej kupować rzeczy dla świnek?

Postautor: Domino » 3 września 2011, 19:01

Ja lubię kupować rzeczy w zoologicznym, jest bliżej i szybciej, na przesyłkę trzeba czekać parę dni i jeszcze dolicz przesyłkę, zaoszczędzisz parę złotych, mi to nie robi różnicy. No chyba że czegoś nie będzie w sklepie to kupie w internecie ;)


Awatar użytkownika
vagina_denata
Zasłużony
Posty: 2899
Rejestracja: 31 grudnia 2010, 21:06
Lokalizacja: Warszawa
Świnki morskie: Lucek, Harley, Remek
Kontaktowanie:

Re: Gdzie najlepiej kupować rzeczy dla świnek?

Postautor: vagina_denata » 3 września 2011, 19:07

Sefanu$ pisze:Różnie to bywa...karmę ,która jest w moim zoologicznym bez sensu zamawiać przez internet bynajmiej dla mnie :roll:

Przynajmniej. Bynajmniej to zaprzeczenie np.:
- Lubisz Magdę?
- Bynajmniej, to głupia pipa.

Kupuję w zoologicznych, ale poważnie zaczynam się zastanawiać czy nie robić zakupów na Animalii, kuszą mnie ceny i wybór.

W orszak niech wierzy, kto nie wie gdzie idzie.

Konto usunięte

Re: Gdzie najlepiej kupować rzeczy dla świnek?

Postautor: Konto usunięte » 3 września 2011, 22:32

Ja i tu i tu,mam super zoologa,ale nie maja wielkiego wyboru,wole internet bo jestem wygodna a pozatym mam dobre oko do wynajdywania cudow!


Awatar użytkownika
Mango
Użytkownik
Posty: 779
Rejestracja: 1 sierpnia 2010, 10:40
Lokalizacja: Fajna wiocha
Świnki morskie: Celiś & Kubuś
Kontaktowanie:

Re: Gdzie najlepiej kupować rzeczy dla świnek?

Postautor: Mango » 4 września 2011, 10:33

Ja karmę w zoologicznym, ale żwirek na Allegro, bo wychodzi prawie o połowę taniej, szczególnie, że sama płacę za żwirek.


Awatar użytkownika
Sensibles
Zasłużony
Posty: 2500
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 21:26
Lokalizacja: Szczecin
Świnki morskie: Xsara [*], Funiek
Kontaktowanie:

Re: Gdzie najlepiej kupować rzeczy dla świnek?

Postautor: Sensibles » 4 września 2011, 10:40

Ja tam wolę w internetowym. Taniej, i nikt mi nie stoi nad głową i nie poleca nowych produktów i nowych okazji cenowych...które i tak nie dorastają do pięt okazjom cenowym w internecie xD Jak kupujesz w necie to po prostu siadasz przed kompem, wybierasz co potrzebne i zamawiasz, a w sklepie...musisz pojechać, popatrzeć, wybierasz stojąc (a mnie jak zwykle nogi bolą i jak zwykle ze mnie 'stara babcia' xD). A jeśli chodzi o przesyłkę to mi się koszty wyrównają - tzn. u mnie koszty dojazdu do dobrego zoologa wynoszą tyle samo albo i więcej co do przesyłki internetowej.

Idąc cmentarną aleją szukam Ciebie, mój przyjacielu.

Awatar użytkownika
Becia
Użytkownik
Posty: 919
Rejestracja: 4 grudnia 2010, 12:36
Lokalizacja: Rzeszów
Kontaktowanie:

Re: Gdzie najlepiej kupować rzeczy dla świnek?

Postautor: Becia » 4 września 2011, 12:38

Misiu12 pisze:Ja tam wolę w internetowym. Taniej, i nikt mi nie stoi nad głową i nie poleca nowych produktów i nowych okazji cenowych...które i tak nie dorastają do pięt okazjom cenowym w internecie xD Jak kupujesz w necie to po prostu siadasz przed kompem, wybierasz co potrzebne i zamawiasz, a w sklepie...musisz pojechać, popatrzeć, wybierasz stojąc (a mnie jak zwykle nogi bolą i jak zwykle ze mnie 'stara babcia' xD). A jeśli chodzi o przesyłkę to mi się koszty wyrównają - tzn. u mnie koszty dojazdu do dobrego zoologa wynoszą tyle samo albo i więcej co do przesyłki internetowej.

O to właśnie chodzi! :D


Awatar użytkownika
Karl Ruger
Użytkownik
Posty: 775
Rejestracja: 1 listopada 2010, 10:13
Lokalizacja: Ruda Śląska
Świnki morskie: Luna & Blanka
Kontaktowanie:

Re: Gdzie najlepiej kupować rzeczy dla świnek?

Postautor: Karl Ruger » 5 września 2011, 20:11

Ja już się wypowiadałam w poprzednim temacie, więc skopiuję: W [internetowych] sklepach jest taniej, fakt, za przesyłkę też trzeba płacić, ale kiedy ktoś kupuje więcej produktów niż jeden, to się opłaca. Ja osobiście jestem 100% za internetowymi, chociaż w np. TESCO też kupuję różne smakołyki ;)

Obrazek

Living is easy with eyes closed.

Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

  • Dołącz do nas