Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Kupno drugiej świnki

Miejsce na tematy związane ze świnkami, ale niepasujące do powyższych forów.
Mańka912
Użytkownik
Posty: 58
Rejestracja: 17 grudnia 2016, 20:50
Świnki morskie: Maniek i Wiewiór
Kontaktowanie:

Re: Kupno drugiej świnki

Postautor: Mańka912 » 24 września 2017, 20:23

Darom pisze:Możesz pokazać nam film z tego ? bo pisałaś, że...
Mańka912 pisze:mam nagrane bk

Jeśli uda mi się tu tutaj dodać jakoś i skrócić to dodam filmikz początku bo tak naprawdę nic wielkiego się nie wydarzyło a początku a nagrywalam dość długo


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
BasiaS.
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 6 września 2017, 12:58
Lokalizacja: Pomorskie
Świnki morskie: Kazik i Puszek vel Łowiecek
Kontaktowanie:

Re: Kupno drugiej świnki

Postautor: BasiaS. » 25 września 2017, 11:00

Sama film obejrzę, bo przede mną łączenie dwóch samców i choć plan działania już mam, to jednak przydadzą się wszelkie rady :)

MEL, wiesz, choćby nie wiem jak bardzo starali się ludzie i wg jakiego najlepszego wzoru dobierali by świnki, to gwarancji na sukces NIGDY nie będzie, bo nie ma takiego przepisu, który bierze pod uwagę wszystkie opcje. Świnki to stworzenia z charakterem i to ostatecznie od nich samych zależy czy żyć będą zgodnie i harmonijnie. Nie mówię Ci tego po to by Cię zniechęcić czy wystraszyć, ale po to byś aż tak bardzo nie obarczała siebie. To bardzo fajnie, że chcesz się przygotować i chwała Ci za to, że tak odpowiedzialnie do tego podchodzisz, ale wiedz, że nie ma gotowej recepty, która w 100% gwarantuje powodzenie łączenia.
U mnie będą dwa niekastrowane samce w bardzo podobnym wieku (prawie bracia, 5 dni różnicy), ale w zasadzie nie biorę pod uwagę tego, by miało "się nie udać". Oczywiście ja zrobię wszystko by im ułatwić spotkanie i poznanie, ale nie widzę możliwości by świnki się nie dogadały i nie potrafię Ci tego racjonalnie wytłumaczyć. Po prostu tak ma być i już ;)

Per Aspera Ad Astra

Mańka912
Użytkownik
Posty: 58
Rejestracja: 17 grudnia 2016, 20:50
Świnki morskie: Maniek i Wiewiór
Kontaktowanie:

Re: Kupno drugiej świnki

Postautor: Mańka912 » 2 października 2017, 21:20

https://youtu.be/xfbC5J1d7cA
Film nie edytowana ja, więc nie ma początku ale tam długo zajmowało mi wyjęcie świnek i dogadania się gdzie położyć i jak świnki. Film jest od zaczęcia ruszania się świnek. Mam nadzieję że wam zadziała :)


Darom
Użytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:51
Świnki morskie: [*] Tosiu Super Ktosiu, [*] Dyzio, [*] Tosiu Mały Tosiu, [*] Toffi
Kontaktowanie:

Re: Kupno drugiej świnki

Postautor: Darom » 2 października 2017, 22:12

Film działa, jest bardzo ładny. Śliczne świnki. Także dziękujemy :-)


Moreni
Użytkownik
Posty: 378
Rejestracja: 22 kwietnia 2015, 18:37
Lokalizacja: Elbląg
Świnki morskie: Momo
Skuld
Ahsoka
Serenada
Kontaktowanie:

Re: Kupno drugiej świnki

Postautor: Moreni » 2 października 2017, 22:22

BasiaS. pisze: w zasadzie nie biorę pod uwagę tego, by miało "się nie udać". Oczywiście ja zrobię wszystko by im ułatwić spotkanie i poznanie, ale nie widzę możliwości by świnki się nie dogadały i nie potrafię Ci tego racjonalnie wytłumaczyć. Po prostu tak ma być i już ;)


Mam tak samo :D Zawsze wychodzę z założenia, że świnie muszą się w końcu przynajmniej tolerować (jeżeli już nie mogą się polubić), bo nie mają wyjścia. Jak dotąd trzy łączenia moich bab zakończyły się powodzeniem (a dwie świnie mam bardzo charakterne). Dwie się bardzo lubią, reszta mniej, ale no cóż, nie wszystkie muszą się kochać.


Mańka912
Użytkownik
Posty: 58
Rejestracja: 17 grudnia 2016, 20:50
Świnki morskie: Maniek i Wiewiór
Kontaktowanie:

Re: Kupno drugiej świnki

Postautor: Mańka912 » 3 października 2017, 9:09

U mnie na początku była tolerancja i to bardzo mała bo byli wiele bójek, ale teraz po półrocznym mieszkaniu razem już jest spokój, owszem czasem się kłócą ale potrafią jeść prawie z jednej miski jednocześnie, więc różnica z początkiem jest ogromna. Z charakteru świnie były całkiem inne ale teraz już obie zrobiły się leniwe kluski :)


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

  • Dołącz do nas