Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Po aktualizacji forum

Informacje dotyczące działalności i funkcjonowania forum.
Awatar użytkownika
dirdib
Zasłużony
Posty: 1140
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 14:23
Lokalizacja: Eslöv/Szwecja
Kontaktowanie:

Re: Po aktualizacji forum

Postautor: dirdib » 13 sierpnia 2007, 20:53

Ja nie mialam i nie mam zadnych problemow z porozumieniem sie z RsQ


Awatar użytkownika

LunCavia
Hodowca
Posty: 427
Rejestracja: 12 października 2006, 15:19
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Re: Po aktualizacji forum

Postautor: LunCavia » 13 sierpnia 2007, 21:20

Zgadzam się z Tuską. Ja miałam i ciągle mam bardzo dobry kontakt z RsQ i przynajmniej do mnie kompletnie nie przemawiają argumenty za jego usunięciem z roli Administratora.
Patrząc na to z boku rzeczywiście można odnieść wrażenie, że chcesz się go pozbyć teraz jak serwis się rozwinął. Nie wiem jak jest na prawdę i nie będę próbować się tego dowiedzieć. RsQ jest tutaj od początku i wydaje mi się, że zrobił dla naszego serwisu bardzo dużo i nie zasługuje na usunięcie z roli administratora.

Obrazek

admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Re: Po aktualizacji forum

Postautor: admin » 13 sierpnia 2007, 22:16

RsQ pisze:Pisałem teksty. Prosiłem o pomoc hodowców, dałem pomysł z utworzeniem listy hodowców, pozycjonowałem forum, spamowałem inne dla reklamy naszego, załatwiłem nagrody na konkurs. Nic przy stronie nie robiłem dlatego że nie umiem HTML-a, php. Forum też pilnowałem. ITP.

Zobacz ile jest tych tekstów na stronie. Większość działów jest niedokończona, część tekstów napisałem ja i użytkownicy...

RsQ pisze:Dlatego że spędzałem dużo czasu z Asią bo miała jechać na 2 miechy na wakacje (Chyba mnie rozumiecie.) Potem miałem dużo roboty na chacie (Porządki malowanie itp.) i nie siedziałem na kompie. Niedawno byłem tydzień nad morzem.

Czy ja gdzieś napisałem, że przeszkadzało mi to że Ciebie ostatnio nie ma? Nie... i rozumiem to, każdy ma prawo do nieobecności. Mówię o trochę wcześniejszym. okresie.

RsQ pisze:Możliwe, prawie wszyscy tu piszą bezsensowne posty.

Jak mówią: prawie robi wielką różnicę. Jest tutaj bardzo dużo wartościowych postów, pomijając Czat.

RsQ pisze:Nie podoba mi się 1000 pomysłów na sekundę, cały czas zmieniasz style i to mi sie nie podobało!

Przystopowałem trochę z mnóstwem pomysłów. Lubię iść z postępem czasu, tego już nie zmienię :(

skinny pisze:Ja nie mialam i nie mam zadnych problemow z porozumieniem sie z RsQ

Ja niestety miałem.

Bardzo chętnie prowadziłbym z kimś serwis, ale z osobą która mogłaby na prawdę mi w tym pomóc. Od początku włożyłem dużo pracy w rozwój serwisu i bardzo mi na nim zależy, nie twierdzę, że RsQ nic nie zrobił. Włożyłem w niego wiele swoich funduszy (i nie żałuję), aby żadna reklama nie zagościła tutaj.


RsQ
Zasłużony
Posty: 623
Rejestracja: 24 lutego 2006, 14:07
Kontaktowanie:

Re: Po aktualizacji forum

Postautor: RsQ » 13 sierpnia 2007, 22:51

pustula pisze:część tekstów napisałem ja i użytkownicy...


część a użytkownicy pisali bo ich o to poprosiłem, niektórzy z dobrych chęci.

pustula pisze:Włożyłem w niego wiele swoich funduszy


Niestety nie mam na co dzień tyle kasy co Ty. Jak bym miał to kupowałbym reklamy itp.

Moje gg: 1844697

admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Re: Po aktualizacji forum

Postautor: admin » 14 sierpnia 2007, 13:21

RsQ pisze:Niestety nie mam na co dzień tyle kasy co Ty. Jak bym miał to kupowałbym reklamy itp.

Pieniądze mógłbym wydawać na coś innego, ale odkładam je sobie i potem inwestuję w serwis...


admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Re: Po aktualizacji forum

Postautor: admin » 18 sierpnia 2007, 16:21

Czy musisz kopiować większość pomysłów wykorzystanych na tej stronie? Mam na myśli część działów i ich wygląd - np. Redakcja, Linki.


RsQ
Zasłużony
Posty: 623
Rejestracja: 24 lutego 2006, 14:07
Kontaktowanie:

Re: Po aktualizacji forum

Postautor: RsQ » 19 sierpnia 2007, 10:07

Witaj, nasz serwis zmienił adres na http://cavia.pl a forum jest pod adresem http://forum.cavia.pl Ten na którym znajdujemy się teraz jest założony przez RsQ i skinny, nasze drogi się rozeszły.....


Zmieniony adres serwisu - http://cavia.pl



Musiałeś to wysyłać na PW??? Nie można było tego napisać w poście??? To jest zwyczajny spam forum i mogą być spore konsekwencje!!! Ale narazie nie chcę wojny!!! :cenzura: Chciałem sprawdzić czy robisz sobie reklame i w notepad++ w wyszukiwaniu wpisałem cavia.pl i znalazło te wiadomości! :cenzura:

Moje gg: 1844697

admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Re: Po aktualizacji forum

Postautor: admin » 19 sierpnia 2007, 18:28

Jakbym napisał w poście to by była chamska reklama. Do tych osób nie doszła informacja o zmianie adresu, poinformowałem je o tym. Zresztą i tak skasowałeś już tamten temat.


Awatar użytkownika
dirdib
Zasłużony
Posty: 1140
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 14:23
Lokalizacja: Eslöv/Szwecja
Kontaktowanie:

Re: Po aktualizacji forum

Postautor: dirdib » 19 sierpnia 2007, 23:56

mnie w to nie mieszaj, ja nie robie strony ani forum tylko pomagam z tekstami tak jak kiedys wam obu pomagalam


admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Re: Po aktualizacji forum

Postautor: admin » 20 sierpnia 2007, 8:49

skinny pisze:mnie w to nie mieszaj, ja nie robie strony ani forum tylko pomagam z tekstami tak jak kiedys wam obu pomagalam

Ok, rozumiem. RsQ mi napisał, że serwis tworzy razem z Tobą, więc dlatego napisałem...


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Ogłoszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości

  • Dołącz do nas