Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Po aktualizacji forum

Informacje dotyczące działalności i funkcjonowania forum.
Awatar użytkownika
Bercik
Zasłużony
Posty: 802
Rejestracja: 19 grudnia 2006, 15:35
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Po aktualizacji forum

Postautor: Bercik » 17 lipca 2007, 12:01

jaros jak nie kombinuje to choruje :D :D
za tydzień będzie różowo :D

A można prosić o fiolet??

Samotność to taka straszna trwoga
Ogarnia mnie, przenika mnie

Awatar użytkownika

admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Re: Po aktualizacji forum

Postautor: admin » 17 lipca 2007, 15:27

Fazzy pisze:ALe już pracujesz nad indywidualnym stylem,co? :evil:

Nie :zawstydzony:

Bercik pisze:jaros jak nie kombinuje to choruje :D :D

Yyy, to prawda :zawstydzony: Zajęło mi to tyle co parę kliknięć myszką :D Jest stronka, na której możemy sobie wygenerować kolor stylu. Potem wrzuciłem na serwer i tyle... To ta stronka: http://beta.colorizeit.com/index.php?style=prosilver

Jak ktoś wygeneruje jakiś fajnie kolorystyczny styl to mogę wrzucić. Proszę wtedy podesłać mi link do zrzutu ekranu końcowego efektu i oczywiście do pobrania.

Nowa domena zarejestrowana. Przed chwilą za nią zapłaciłem. Jutro będzie już aktywna - może i dzisiaj. Nazwy jeszcze nie zdradzam.

Obie będą funkcjonować :)


admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Re: Po aktualizacji forum

Postautor: admin » 21 lipca 2007, 10:28

Spolszczyłem ikonki stylu subsilver2. W niedługim czasie spolszczona zostanie reszta stylów.


admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Re: Po aktualizacji forum

Postautor: admin » 29 lipca 2007, 13:34

Część tekstów na forum zostanie na razie po angielsku. Mam nadzieję, że nie będzie to nikomu bardzo przeszkadzało.

Druga sprawa to to, że RsQ nie jest już administratorem. Powodem było m.in. nieangażowanie się w powstawanie serwisu, resztę chciałbym zachować dla siebie. Informuję też, że poprzedni adres będzie nie działał. Należał on do RsQ. Ja do domeny nie mam żadnych praw, zostanie tylko jeśli zgodziłby się na to RsQ. Mam nadzieję, że rozstaniemy się bez kłótni. Decyzja jest nieodwołalna.


RsQ
Zasłużony
Posty: 623
Rejestracja: 24 lutego 2006, 14:07
Kontaktowanie:

Re: Po aktualizacji forum

Postautor: RsQ » 29 lipca 2007, 21:57

Dzięki. Domenę możesz sobie zachować!!! Prawdopodobnie całkowicie odchodzę z forum. Narazie wszystkim!!!

Moje gg: 1844697

Awatar użytkownika
Moncia
Zasłużony
Posty: 598
Rejestracja: 22 stycznia 2006, 16:54
Lokalizacja: Przemków
Świnki morskie: Filip
Kontaktowanie:

Re: Po aktualizacji forum

Postautor: Moncia » 31 lipca 2007, 13:15

No to stara ekipa sie sypie.
Żegnaj!

Obrazek

admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Re: Po aktualizacji forum

Postautor: admin » 31 lipca 2007, 16:01

RsQ pisze:Domenę możesz sobie zachować!!!

Widzę, że zmieniłeś decyzję i powstanie nowa świnkowa strona.

Moncia pisze:No to stara ekipa sie sypie.

Na razie nie planuję kolejnych zmian w ekipie, więc mam nadzieje, że nie. Chyba, że ktoś sam zrezygnuje...


admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Re: Po aktualizacji forum

Postautor: admin » 13 sierpnia 2007, 19:57

Widzę, że wiele osób uważa iż wykiwałem RsQ. Chciałbym rozszerzyć listę powodów przez które nie jest już administratorem.

1. Jak już pisałem, małe angażowanie się w powstawanie strony, jak i forum. Nie mam tu na myśli pisania postów, lecz pomoc przy utrzymywaniu i dopilnowaniu aby wszystko działało jak należy.
2. Ostatnimi czasy nie mogłem w ogóle na nim polegać. Nie układała się między nami współpraca.
3. Częste pisanie bezsensownych postów.
4. Po ostatnim zdegradowaniu obiecał mi się poprawić w tych aspektach, niestety to nie nastąpiło :(
5. Duża odmienność zdań co do przyszłości serwisu.


Awatar użytkownika
Moncia
Zasłużony
Posty: 598
Rejestracja: 22 stycznia 2006, 16:54
Lokalizacja: Przemków
Świnki morskie: Filip
Kontaktowanie:

Re: Po aktualizacji forum

Postautor: Moncia » 13 sierpnia 2007, 20:15

Dodać, brak dojścia do porozumienia z modami ;)

Obrazek

RsQ
Zasłużony
Posty: 623
Rejestracja: 24 lutego 2006, 14:07
Kontaktowanie:

Re: Po aktualizacji forum

Postautor: RsQ » 13 sierpnia 2007, 20:41

pustula pisze:1. Jak już pisałem, małe angażowanie się w powstawanie strony, jak i forum. Nie mam tu na myśli pisania postów, lecz pomoc przy utrzymywaniu i dopilnowaniu aby wszystko działało jak należy.


Pisałem teksty. Prosiłem o pomoc hodowców, dałem pomysł z utworzeniem listy hodowców, pozycjonowałem forum, spamowałem inne dla reklamy naszego, załatwiłem nagrody na konkurs. Nic przy stronie nie robiłem dlatego że nie umiem HTML-a, php. Forum też pilnowałem. ITP.

pustula pisze:2. Ostatnimi czasy nie mogłem w ogóle na nim polegać. Nie układała się między nami współpraca.


Dlatego że spędzałem dużo czasu z Asią bo miała jechać na 2 miechy na wakacje (Chyba mnie rozumiecie.) Potem miałem dużo roboty na chacie (Porządki malowanie itp.) i nie siedziałem na kompie. Niedawno byłem tydzień nad morzem.

pustula pisze:3. Częste pisanie bezsensownych postów.


Możliwe, prawie wszyscy tu piszą bezsensowne posty.

pustula pisze:4. Po ostatnim zdegradowaniu obiecał mi się poprawić w tych aspektach, niestety to nie nastąpiło :(


Jakim cudem się nie poprawiłem??? Prawie nic nie pisałem, dużo siedziałem fa forum i go pilnowałem!!!

pustula pisze:5. Duża odmienność zdań co do przyszłości serwisu.


Nie podoba mi się 1000 pomysłów na sekundę, cały czas zmieniasz style i to mi sie nie podobało!

Moncia pisze:Dodać, brak dojścia do porozumienia z modami ;)


Tylko z Tobą. Poproszę o zdanie skinny, Lun, Magde i Guffi. Prawdopodobnie napiszą że dobrze się z nimi rozumiem.


Dla mnie to nie są powody do wywalenia, tylko serwis się rozwinął i jarek chce prowadzić już go sam!!!!! Moja dziewczyna ma inne zdanie na temat mojego wywalenia, ale nie chcę pisać tego na forum bo to jest bardzo obraźliwe

Moje gg: 1844697

Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Ogłoszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

  • Dołącz do nas