Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Reorganizacja forum

Informacje dotyczące działalności i funkcjonowania forum.
admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Reorganizacja forum

Postautor: admin » 10 sierpnia 2008, 19:28

Dzisiaj rano zaktualizowałem forum do najnowszej wersji. Przy okazji zostanie wprowadzonych trochę zmian. Przede wszystkim rozpoczynam porządki na forum, bo ostatnimi czasy zrobił się tu bałagan. Włączona została opcja dodawania załączników do postów, więc od teraz nie musicie wgrywać zdjęć na inne serwery. Dla zdjęć automatycznie generowane są miniatury. Maksymalny rozmiar wgrywanych zdjęć wynosi 1600x1200px oraz waga 0.5MB dla pojedynczego pliku. W najbliższym czasie ten dział (Ogłoszenia) zniknie na rzecz portalu. Wszystkie nowości będą pojawiać się właśnie tam.


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Guffi
Zasłużony
Posty: 918
Rejestracja: 21 grudnia 2006, 18:37
Lokalizacja: Jaworze
Świnki morskie: Sprite, Coffee, Topanga[*], Amimoto
Kontaktowanie:

Re: Reorganizacja forum

Postautor: Guffi » 10 sierpnia 2008, 21:12

we3b pisze:Włączona została opcja dodawania załączników do postów, więc od teraz nie musicie wgrywać zdjęć na inne serwery.

Nie musimy, ale możemy?
Bo zdjęcia wklejam też na inne forum, dlatego zazwyczaj po prostu przeklejam kody.


admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Re: Reorganizacja forum

Postautor: admin » 10 sierpnia 2008, 21:19

Guffi pisze:Nie musimy, ale możemy?

Pewnie. Jest to po prostu kolejny sposób.

Zapomniałem też wspomnieć o tym, że w profilu pojawiły się dwa nowe pola. Teraz możecie wpisać imiona swoich świnek, a w drugim informacje na temat innych posiadanych zwierząt.


admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Re: Reorganizacja forum

Postautor: admin » 14 sierpnia 2008, 13:55

Wczoraj wieczorem wgrałem modyfikację, która nadpisuje standardowe adresy na bardziej przyjazne, typu: ogloszenia-f15/reorganizacja-forum-t1803/ Wprowadziłem w niej bardzo dużo własnych zmian i niektóre rzeczy mogą nie działać. Znalazłem już kilka błędów i je poprawiłem. Gdyby Wam rzuciło się coś w oczy, bardzo proszę o informację. Najczęściej objawia się to błędem "404 Not Found", ale mogą to być też odnośniki, które prowadzą w złe miejsca.



Wróć do „Ogłoszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

  • Dołącz do nas