Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Zamykam wortal

Informacje dotyczące działalności i funkcjonowania forum.
admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Zamykam wortal

Postautor: admin » 28 sierpnia 2008, 13:31

Ciężko mi było podjąć decyzję, ale niestety zamykam wortal :( Najprawdopodobniej stanie się to w następnym tygodniu. Rozwój wortalu idzie bardzo słabo. Czasu na zajęcie się portalem i forum mam mało,. Samemu też nie dam rady wszystkiego zrobić (sprawy techniczne, organizacyjne, artykuły itd.). Dziękuję wszystkim za wspólnie spędzony czas i mam nadzieję, że jeszcze się kiedyś spotkamy.

Z poważaniem,
Administrator


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
dirdib
Zasłużony
Posty: 1140
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 14:23
Lokalizacja: Eslöv/Szwecja
Kontaktowanie:

Re: Zamykam wortal

Postautor: dirdib » 28 sierpnia 2008, 18:28

ale to i forum sie zamyka?


admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Re: Zamykam wortal

Postautor: admin » 28 sierpnia 2008, 18:36

skinny pisze:ale to i forum sie zamyka?

Tak.


Awatar użytkownika
dirdib
Zasłużony
Posty: 1140
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 14:23
Lokalizacja: Eslöv/Szwecja
Kontaktowanie:

Re: Zamykam wortal

Postautor: dirdib » 28 sierpnia 2008, 19:28

smutno.. a nie masz komu przekazac?


admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Re: Zamykam wortal

Postautor: admin » 28 sierpnia 2008, 19:30

Jeśli się ktoś zgłosi, myślę, że nie ma problemu. Jednak to wszystko wymaga pracy, a samemu ciężko wszystko ogarnąć.


Awatar użytkownika
dirdib
Zasłużony
Posty: 1140
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 14:23
Lokalizacja: Eslöv/Szwecja
Kontaktowanie:

Re: Zamykam wortal

Postautor: dirdib » 28 sierpnia 2008, 19:51

choc nie mamy duzo ludzi to sie jednak ludzie zzyli ze soba. hm jak duzo pracy jest? mysle o tym czy bym ja nie mogla przejac ale nie wiem sama..


admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Re: Zamykam wortal

Postautor: admin » 28 sierpnia 2008, 20:19

Przy administracji samym forum nie ma aż tak dużo roboty, zakładając nieinstalowanie żadnych dodatków, a tylko aktualizacje bezpieczeństwa. Portal to już inna sprawa, tam już większość trzeba napisać samemu (moduł galerii itd.). Własny design już pomijam. Dla jasności sprawy zacytuję PW, jaką wysłałem do Ciebie:
Powiem tak, jeśli znalazłby się ktoś chętny do pomocy w rozwoju tego wszystkiego, to chętnie prowadziłbym dalej wortal. Na prawdę ciężko rozstać się z użytkownikami (w końcu znamy się około 2 lat). Ogłoszenie wisi pół roku (na kilku innych forach też) i nikt się do tej pory nie zgłosił. Aspektami technicznymi mogę się zająć, najbardziej brakuje osób, które zajęłyby się pisaniem artykułów itp. Brakuje też reklamy, ale na to już w ogóle nie starcza czasu i funduszy.


Awatar użytkownika
dirdib
Zasłużony
Posty: 1140
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 14:23
Lokalizacja: Eslöv/Szwecja
Kontaktowanie:

Re: Zamykam wortal

Postautor: dirdib » 28 sierpnia 2008, 20:36

z reklama nie pomoge. ale z pisaniem moge cos tam pomoc no i napisac do znajomych o forum. uwazam ze ludzi z 0 postow mozna byloby wyrzucic a do reszte napisac taka wspolna wiadomosc ze forum dziala i ze zapraszamy spowrotem i ze beda nowosic:D


Awatar użytkownika
Guffi
Zasłużony
Posty: 918
Rejestracja: 21 grudnia 2006, 18:37
Lokalizacja: Jaworze
Świnki morskie: Sprite, Coffee, Topanga[*], Amimoto
Kontaktowanie:

Re: Zamykam wortal

Postautor: Guffi » 28 sierpnia 2008, 20:37

Nie wiem, co powiedzieć.
Ja też bym pomogła, z czasem krucho, ale coś się zawsze da wydobyć. Na administracji forum się znam, a poza tym to tylko trochę html' a... Nic więcej chyba bym nie wskórała, bo jestem w podobnej sytuacji jak Ty, Jaros- liceum. A do tego moderuję jedno duże forum.


Awatar użytkownika
dirdib
Zasłużony
Posty: 1140
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 14:23
Lokalizacja: Eslöv/Szwecja
Kontaktowanie:

Re: Zamykam wortal

Postautor: dirdib » 28 sierpnia 2008, 20:39

ja tez mam szkole ale pomoc cos tam bym mogla tylko by wg mnie trzeba bylo roche wortal przebudowac, jakos czytelniej artykuly dac i rozreklamowac :D choc w dzisiejszym czasie to duzo jest forow..


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Ogłoszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

  • Dołącz do nas