Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Zamykam wortal

Informacje dotyczące działalności i funkcjonowania forum.
admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Re: Zamykam wortal

Postautor: admin » 28 sierpnia 2008, 20:53

Portalem się mogę zająć, ale ktoś musiałby się znaleźć do pomocy przy pisaniu artykułów, ewentualnie ich późniejszym aktualizowaniu. No i musiałoby to być pewne, bo jeśli miałbym się napracować, a później nikt by z tego nie korzystał, to szkoda mojego czasu... Nową szatę graficzną na razie bym sobie darował, IMHO ważniejsza jest treść, a nie jej "opakowanie".


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Bercik
Zasłużony
Posty: 802
Rejestracja: 19 grudnia 2006, 15:35
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Zamykam wortal

Postautor: Bercik » 28 sierpnia 2008, 21:26

Jaros czytam ten temat i sama nie wierzę co czytam :szok: :szok: :szok:

czy naprawdę to jest ostateczna decyzja??
jak byście chcieli to teraz jak mam kompa w domu to mogę trochę pomóc
brat by mi pomógł zrozumieć techniczne sprawy

bez tego forum....
bez was....
:dobani:

Samotność to taka straszna trwoga
Ogarnia mnie, przenika mnie

Awatar użytkownika
dirdib
Zasłużony
Posty: 1140
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 14:23
Lokalizacja: Eslöv/Szwecja
Kontaktowanie:

Re: Zamykam wortal

Postautor: dirdib » 28 sierpnia 2008, 23:37

Wyslalam paru osobom link, jedna juz bardzo chetnie tu przyjdzie i pomoze :D
Ja uwazam ze jesli nie chcesz mi np. dac admina - to chociaz wyslij ludziom wspolna wiadomosc ze forum dziala i ze beda zmiany i serdecznie zapraszasz. uwazam ze jesli mialabym dodawac artykuly itd to latwij byloby gdybym miala od razu do tego dostep a nie tobie a Ty umieszczasz, rasy czy inne cos to dla mnie nie problem napisac.


admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Re: Zamykam wortal

Postautor: admin » 29 sierpnia 2008, 12:28

skinny pisze:Ja uwazam ze jesli nie chcesz mi np. dac admina

To nie o to chodzi. Nie wiedziałem, czy chcesz się tego podjąć :) Zaraz Ci przydzielę odpowiednie uprawnienia, na portalu też. Najpierw jednak muszę przeinstalować portal na najnowszą wersję i znaleźć moduł, który integruje konta z forum.

skinny pisze:to chociaz wyslij ludziom wspolna wiadomosc ze forum dziala i ze beda zmiany i serdecznie zapraszasz

Myślę, że lepiej będzie wysłać taką informację po pojawieniu się kilku artykułów. Będzie to zawsze coś, co choć część osób może zatrzyma :)

Więcej szczegółów napiszę Ci na PW. No to jak na razie oznajmiam, że wortal będzie dalej funkcjonował! :D


Awatar użytkownika
dirdib
Zasłużony
Posty: 1140
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 14:23
Lokalizacja: Eslöv/Szwecja
Kontaktowanie:

Re: Zamykam wortal

Postautor: dirdib » 29 sierpnia 2008, 13:33

Choc mam szkole to moge sie podjac :D Szkoda byloby tracic a lepiej wiecej tu zaprosic :D

Zaczne w takim razie pisac cos o rasach :D


admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Re: Zamykam wortal

Postautor: admin » 29 sierpnia 2008, 13:41

Ja w tej chwili testuję potrzebne moduły i jeśli wszystko będzie działać poprawnie to do godziny powinno wszystko działać już na serwerze. Więcej na razie nie zrobię, bo jestem już na etapie wykańczania stylu dla sklepu i chciałbym to jak najszybciej skończyć.


Awatar użytkownika
dirdib
Zasłużony
Posty: 1140
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 14:23
Lokalizacja: Eslöv/Szwecja
Kontaktowanie:

Re: Zamykam wortal

Postautor: dirdib » 29 sierpnia 2008, 13:49

spoko :D ja zaczne pisac bo akurat mam wolna chwile ale to do worda wrzuce :D


Awatar użytkownika
Karolajna
Użytkownik
Posty: 382
Rejestracja: 11 marca 2007, 11:07
Lokalizacja: Pruszków
Świnki morskie: Kasia, Kuba, Nutka, na zawsze w moim sercu ['] (oraz szczur Stefan [*]), obecnie 5 szynszyli: Zuzia, Rózia, Fruzia, Suzie i Lilka
Kontaktowanie:

Re: Zamykam wortal

Postautor: Karolajna » 29 sierpnia 2008, 14:13

We3b dużo osób teraz jest na wakacjach.
Do pomocy- stanąć na nogi pomoże ci każdy.
Reklamy mogę pomóc- czasu może i nie mam za dużo- no ale liczy się przecież chęć, do zorganizowania forum :)
Ostatnio trochę sobie ja rozsławiałam forum- warto również wymieniać się bannerkami z innymi forami- tzn. współpracować.
Oraz założyłam specjalnie gg bota, gdzie jakoś troszeczkę ściągnęłam ludzi.
Warto iść na głęboką wodę, dostać trochę po kuperze, ale zawsze ktoś przyjdzie. :tak:
Życzę od serca żeby to forum jednak stanęło na równe nogi- dużo się tu dowiedziałam, dostałam po kuprze (oj tak szczególnie od Skinny za to jej serdecznie dziękuję :] ). Swoją malusią wiedzą dysponuje od jakiegoś czasu- nie jest za wielka bardzooo mała, ale nie raz przydatna :D
We3b daj znać jak mam Ci pomóc z tymi reklamami. Zawsze jestem do dyspozycji. :P

"Za­rozu­miałością oraz bez­czel­nością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." ~Mark Twain
Moje kochane świnki na zawsze w moim sercu... Dobranoc aniołki.

admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Re: Zamykam wortal

Postautor: admin » 29 sierpnia 2008, 14:19

Karolajna pisze:We3b dużo osób teraz jest na wakacjach.

Wiem, ale już na długo przed wakacjami zaczęło tu świecić pustkami.

Tak jak już pisałem, na razie może się wstrzymajmy z reklamą. Jak już będzie trochę więcej treści to dopiero zaczniemy. Nowym użytkownikom głównie właśnie na tym zależy. Może uda mi się coś odłożyć, żeby wykupić reklamę w jakiś większych serwisach o zwierzętach.


Awatar użytkownika
Karolajna
Użytkownik
Posty: 382
Rejestracja: 11 marca 2007, 11:07
Lokalizacja: Pruszków
Świnki morskie: Kasia, Kuba, Nutka, na zawsze w moim sercu ['] (oraz szczur Stefan [*]), obecnie 5 szynszyli: Zuzia, Rózia, Fruzia, Suzie i Lilka
Kontaktowanie:

Re: Zamykam wortal

Postautor: Karolajna » 29 sierpnia 2008, 14:26

we3b pisze:
Karolajna pisze:We3b dużo osób teraz jest na wakacjach.

Wiem, ale już na długo przed wakacjami zaczęło tu świecić pustkami.

Tak jak już pisałem, na razie może się wstrzymajmy z reklamą. Jak już będzie trochę więcej treści to dopiero zaczniemy. Nowym użytkownikom głównie właśnie na tym zależy. Może uda mi się coś odłożyć, żeby wykupić reklamę w jakiś większych serwisach o zwierzętach.

Może coś sprzedać na aukcji internetowej? Pomóc zawsze mogę, najlepiej to może coś ręcznego dużo rzeczy mam z gliny- może jeszcze dojdzie zapewne, mi tak bardzo na tym nie zależy (mam jakieś 2 rzeczy), mogę je sprzedać ty zabierzesz kaskę. Już będziesz do przodu :D

"Za­rozu­miałością oraz bez­czel­nością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." ~Mark Twain
Moje kochane świnki na zawsze w moim sercu... Dobranoc aniołki.

Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Ogłoszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

  • Dołącz do nas