Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Aktualizacja oprogramowania forum

Informacje dotyczące działalności i funkcjonowania forum.
admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Aktualizacja oprogramowania forum

Postautor: admin » 26 grudnia 2009, 21:24

Przed chwilą zakończyłem aktualizację oprogramowania forum do najnowszej wersji. Jakie ma to znaczenie dla Was? Myślę, że wiele osób zainteresuje pojawienie się szybkiej odpowiedzi (dzisiaj jeszcze w bardzo podstawowej formie) oraz kanałów informacyjnych. Od teraz możecie na bieżąco śledzić odpowiedzi w tematach oraz poszczególnych forach. Warto wspomnieć również o opcji „Wyświetl nieprzeczytane posty”, dzięki której wszystkie nieprzeczytane posty mamy zgromadzone w jednym miejscu. Pojawiła się także możliwość raportowania prywatnych wiadomości do administracji. Wcześniejszy styl zostanie przywrócony najpóźniej za kilka dni – jego aktualizacja wymaga więcej czasu. Mam nadzieję, że zmiany przypadną Wam do gustu.


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Guffi
Zasłużony
Posty: 918
Rejestracja: 21 grudnia 2006, 18:37
Lokalizacja: Jaworze
Świnki morskie: Sprite, Coffee, Topanga[*], Amimoto
Kontaktowanie:

Re: Aktualizacja oprogramowania forum

Postautor: Guffi » 26 grudnia 2009, 22:00

W końcu :D A tak sobie właśnie dzisiaj przypomniałam, że miałeś zrobić szybką odpowiedź :P
Fajnie!


Awatar użytkownika
NuŚka
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: 22 listopada 2009, 15:25
Świnki morskie: NuŚka [*]
Kontaktowanie:

Re: Aktualizacja oprogramowania forum

Postautor: NuŚka » 26 grudnia 2009, 22:07

Super tylko ten styl, nie podoba mi się, ale czekam na zmiane, na poprzedni ;) :D


admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Re: Aktualizacja oprogramowania forum

Postautor: admin » 26 grudnia 2009, 22:09

Guffi pisze:W końcu :D A tak sobie właśnie dzisiaj przypomniałam, że miałeś zrobić szybką odpowiedź :P
Fajnie!

Jutro lub w poniedziałek poszerzę opcje szybkiej odpowiedzi o te dostępne w pełnym edytorze. Na razie nie będzie jeszcze cytowania selektywnego. Liczyłem, że to wszystko pojawi już w standardzie – jak widać przeliczyłem się. Musiałem zabrać się za to samemu. Czeka mnie jeszcze napisanie obsługi wcześniej wspomnianego cytowania. Mam nadzieję, że nie będzie z tym wiele problemów. Przy kolejnych pracach wyłączyć ukrywanie szybkiej odpowiedzi?

NuŚka pisze:Super tylko ten styl, nie podoba mi się, ale czekam na zmiane, na poprzedni ;) :D

Ten jest domyślny. Na aktualizację stylu potrzeba znacznie więcej czasu. Może pojawi się nawet w lekko odświeżonej wersji.


Awatar użytkownika
Guffi
Zasłużony
Posty: 918
Rejestracja: 21 grudnia 2006, 18:37
Lokalizacja: Jaworze
Świnki morskie: Sprite, Coffee, Topanga[*], Amimoto
Kontaktowanie:

Re: Aktualizacja oprogramowania forum

Postautor: Guffi » 27 grudnia 2009, 10:37

we3b pisze:Przy kolejnych pracach wyłączyć ukrywanie szybkiej odpowiedzi?

Tak.
No w końcu takie jest przesłanie szybkiej odpowiedzi, że ma być jak najszybsza :P Może troszkę dłużej się przez to ładuje strona, ale i tak jest mniej roboty. Ja tak wolę. Ale przydałoby się, żeby jeszcze ktoś się wypowiedział, dziwnie cicho jest, a przecież to weekend :)


admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Re: Aktualizacja oprogramowania forum

Postautor: admin » 27 grudnia 2009, 10:44

Dla mnie to ukrywanie też jest trochę bez sensu ;) Właśnie spostrzegłem, że nie działa wyszukiwarka na forum. Czeka mnie dzisiaj pracowity dzień.


Awatar użytkownika
Magda_Oska
Zasłużony
Posty: 1996
Rejestracja: 13 listopada 2006, 22:05
Lokalizacja: Szczecin/Niebuszewo
Świnki morskie: Izzy, Klara, Elvirka [*], Elias [*]; FRETKI: Bajzel[*] i Chandramukhi
Kontaktowanie:

Re: Aktualizacja oprogramowania forum

Postautor: Magda_Oska » 30 grudnia 2009, 2:35

No właśnie, wyszukiwarka nie działa :P

Jak dziś zajrzałam na forum, to myślałam, ze pomyliłam adresy :)
Nowości mi się podobają, szczególnie szybka odpowiedź i wyświetl nieprzeczytane posty - z tego najbardziej się cieszę w mojej sytuacji :) Teraz mi nic nie umknie po tygodniach nieobecności na forum. Wcisnę sobie wyświetl nieprzeczytane posty i na bieżąco będę nadrabiać zaległości :)

Achhh, no i w końcu jak daję przeczytaj nowe posty w danym temacie, to nie muszę już przewijać strony od dołu do góry, bo samo się ustawia na pierwszy nowy post, a nie na ostatni :)

Jarosik, dobra robota :)

Pozdrawiam:
Magda_Oska
Obrazek

Awatar użytkownika
dirdib
Zasłużony
Posty: 1140
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 14:23
Lokalizacja: Eslöv/Szwecja
Kontaktowanie:

Re: Aktualizacja oprogramowania forum

Postautor: dirdib » 31 grudnia 2009, 9:35

tez wlasnie u siebie na forum zrobilam to aktualizcje, fajnie z ta szybka odpowiedzia. jedynie ten styl ale to przyjdzie z czasem ;)


admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Re: Aktualizacja oprogramowania forum

Postautor: admin » 1 stycznia 2010, 21:35

Pełna szybka odpowiedź już się pojawiła. Cytowanie selektywne jest na ukończeniu. W działach, w których jest włączona szybka odpowiedź, przycisk „Cytuj” zmieni swoją funkcjonalność – przy zaznaczonej treści po jego naciśnięciu będzie się ona pojawiała w oknie szybkiej odpowiedzi, przy braku zaznaczenia cytowany będzie cały post.


Awatar użytkownika
dirdib
Zasłużony
Posty: 1140
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 14:23
Lokalizacja: Eslöv/Szwecja
Kontaktowanie:

Re: Aktualizacja oprogramowania forum

Postautor: dirdib » 2 stycznia 2010, 10:24

Jeszcze mi moze zdradzisz jak zrobiles taka pelna`? albo czemu w jednym watku u mnie w galeri nie ma tego przycisku?


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Ogłoszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

  • Dołącz do nas