Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Aktualizacja forum

Informacje dotyczące działalności i funkcjonowania forum.
admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Aktualizacja forum

Postautor: admin » 30 lipca 2011, 1:47

Przed chwilą zakończyłem zapowiadaną aktualizację. Oprócz nowej wersji oprogramowania forum pojawiły się zaktualizowane tłumaczenie, styl oraz drobne modyfikacje. Na razie brakuje wyczekiwanego przez Was shoutboksa, zapewniam jednak, że pojawi się niebawem. Prace nad nim trochę się wydłużają. By nie powodować dłuższego zastoju w rozwoju forum, zdecydowałem się stopniowo wprowadzać już gotowe zmiany. Z ważniejszych dla Was na dziś zmian pojawiło się nowe pole profilu – Płeć. W najbliższych dniach pojawią się nowe pola związane z komunikatorami.

Kolejną ciekawostką może być rozpoczęcie prac nad projektem nowego wyglądu, przygotowanego z myślą o łatwej i wygodnej obsłudze przyszłego portalu oraz forum. Więcej szczegółów wkrótce.


Awatar użytkownika

admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Re: Aktualizacja forum

Postautor: admin » 30 lipca 2011, 19:34

Trochę przeciągnęły się dzisiejsze prace przy bazie danych, za co przepraszam. Dane będą jednak bezpieczniejsze. Kolejne prace tym razem w nocy.


Awatar użytkownika
Sensibles
Zasłużony
Posty: 2500
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 21:26
Lokalizacja: Szczecin
Świnki morskie: Xsara [*], Funiek
Kontaktowanie:

Re: Aktualizacja forum

Postautor: Sensibles » 30 lipca 2011, 21:37

No no, widzę w końcu ujawniłeś swoją działalność xd Pracujesz nad tym już od dłuższego czasu..
Okey, a więc czekamy.
Od razu mówię, do innych - posty typu "Czekamy na sb!"/"Czekamy na czat!" będą usuwane, bo nic nie wnoszą do tematu.

Idąc cmentarną aleją szukam Ciebie, mój przyjacielu.

Awatar użytkownika
Becia
Użytkownik
Posty: 919
Rejestracja: 4 grudnia 2010, 12:36
Lokalizacja: Rzeszów
Kontaktowanie:

Re: Aktualizacja forum

Postautor: Becia » 30 lipca 2011, 21:40

Ja bym tylko prosiła, żeby ponownie pojawiło się na górze strony: ,,wyświetl nieprzeczytane posty'' itd. Dziękuję. ;) Ok, wiem, że wszystko w swoim czasie, więc poczekam.


Awatar użytkownika
Mango
Użytkownik
Posty: 779
Rejestracja: 1 sierpnia 2010, 10:40
Lokalizacja: Fajna wiocha
Świnki morskie: Celiś & Kubuś
Kontaktowanie:

Re: Aktualizacja forum

Postautor: Mango » 30 lipca 2011, 22:17

Super! Fajne te nowe aktualizacje :]


Awatar użytkownika
Damian
Użytkownik
Posty: 831
Rejestracja: 24 lutego 2011, 19:05
Lokalizacja: Pszów
Świnki morskie: Jessi ;) fifi [*]
Kontaktowanie:

Re: Aktualizacja forum

Postautor: Damian » 30 lipca 2011, 22:56

A mi ( jeżeli moge zgłosić trochę nagatywu ) nie podoba się to, że jest post użytkownika już pokazany, ale najpier przez 8 cm? ( coś koło tego ) Jest to szarawe tło Cavi, i troszkę , źle mi się czyta.. Ale ogółem spoko! :)

Obrazek

Awatar użytkownika
Mango
Użytkownik
Posty: 779
Rejestracja: 1 sierpnia 2010, 10:40
Lokalizacja: Fajna wiocha
Świnki morskie: Celiś & Kubuś
Kontaktowanie:

Re: Aktualizacja forum

Postautor: Mango » 31 lipca 2011, 10:45

Też mi się to nie podobało, ale już jest okay :]


admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Re: Aktualizacja forum

Postautor: admin » 31 lipca 2011, 11:20

Becia pisze:Ja bym tylko prosiła, żeby ponownie pojawiło się na górze strony: ,,wyświetl nieprzeczytane posty'' itd. Dziękuję. ;) Ok, wiem, że wszystko w swoim czasie, więc poczekam.

Pojawi się :) Na razie cały moduł wyszukiwania jest wyłączony i mam nadzieję dzisiaj go uruchomić.

Damian pisze:A mi ( jeżeli moge zgłosić trochę nagatywu ) nie podoba się to, że jest post użytkownika już pokazany, ale najpier przez 8 cm? ( coś koło tego ) Jest to szarawe tło Cavi, i troszkę , źle mi się czyta.. Ale ogółem spoko! :)

Dasz radę zrobić zrzut ekranu? Tak forum powinno wyglądać w nowszych przeglądarkach (pełny rozmiar po kliknięciu):

Obrazek

Jeszcze trochę Wam dzisiaj "poprzeszkadzam" krótkimi przerwami, ale jak już będzie działać to na długo będzie spokój.


Awatar użytkownika
Damian
Użytkownik
Posty: 831
Rejestracja: 24 lutego 2011, 19:05
Lokalizacja: Pszów
Świnki morskie: Jessi ;) fifi [*]
Kontaktowanie:

Re: Aktualizacja forum

Postautor: Damian » 31 lipca 2011, 12:58

Proszę mi wytłumaczyć, o co chodzi. W mojej galerii ( moich swinek ) było ponad 65 postów napisanych. Dlaczego zostalo mi tylko 15? :evil:

Obrazek

admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Re: Aktualizacja forum

Postautor: admin » 31 lipca 2011, 13:31

Prawdopodobnie dlatego, że od jakiegoś czasu galerie są czyszczone ze starych postów.


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Ogłoszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

  • Dołącz do nas