Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Aktualizacja forum

Informacje dotyczące działalności i funkcjonowania forum.
Awatar użytkownika
Becia
Użytkownik
Posty: 919
Rejestracja: 4 grudnia 2010, 12:36
Lokalizacja: Rzeszów
Kontaktowanie:

Re: Aktualizacja forum

Postautor: Becia » 3 sierpnia 2011, 21:24

Niech to forum zostanie jakie jest, takie czyste i porządne. Sam pomysł nie jest znowu taki zły, ale wszyscy będą się wtedy chwalić i podniecać kto kim jest i ile ma tych postów. Szczerze powiedziawszy wkurza mnie to, jak ktoś się tak chwali.


Awatar użytkownika

Gucio01
Użytkownik
Posty: 926
Rejestracja: 3 maja 2011, 13:48
Kontaktowanie:

Re: Aktualizacja forum

Postautor: Gucio01 » 3 sierpnia 2011, 21:34

Nie ja tylko proponowałam, troszkę też podejrzewałam, że ten mój pomysł nie wypali. Ja tylko proponuje ;)


Awatar użytkownika
Becia
Użytkownik
Posty: 919
Rejestracja: 4 grudnia 2010, 12:36
Lokalizacja: Rzeszów
Kontaktowanie:

Re: Aktualizacja forum

Postautor: Becia » 3 sierpnia 2011, 21:40

Nie no przecież się nic nie dzieje, ;) ja tylko nie chcę, żeby później była jakaś głupia atmosfera na forum.


admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Re: Aktualizacja forum

Postautor: admin » 3 sierpnia 2011, 21:52

W sprawie rang popieram vaginę_denata.

Przetestowałem dzisiaj modyfikację do przyznawania pochwał. Jestem z niej zadowolony. Kończę poprawki, by działała pod najnowszą wersją skryptu i jeśli jutro skończę nowe zlecenie, to powinienem znaleźć czas by włączyć modyfikację na forum.


Awatar użytkownika
Sensibles
Zasłużony
Posty: 2500
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 21:26
Lokalizacja: Szczecin
Świnki morskie: Xsara [*], Funiek
Kontaktowanie:

Re: Aktualizacja forum

Postautor: Sensibles » 4 sierpnia 2011, 14:11

Gucio01 pisze:Nie wiem czy ten mój pomysł się sprawdzi, czy inni użytkownicy na niego się zgodzą, ale napiszę.
Bo na niektórych forach jest nad zdjęciem napis od liczny postów np.:

od 0 do 49 postów świnko-nowicjusz
od 50 do 99 świnko-Fan
od 100 do 199 świnko-gaduła
od 200-499 świnko-maniak
od 500 do 999 świnko-geniusz
od 1000 do ...... świnko-spec

i jak zgadzacie się?

Ps. Niektóre nazwy ściągnęłam z innych for... :roll:

Tak jak napisała Agnieszka - pomysł jest, krótko mówiąc, do du*y, bo ludzie będą się się jarali tym, ile kto ma postów i nabijali je specjalnie w jakichś bezsensownych tematach typu "ogólne dyskusje" (bo w galeriach już nie macie szans nabijać...*złowieszczy śmiech*). A więc popieram vaginę_denatę, rangi są bezsensowne.
Natomiast system pochwał można by wprowadzić, według mnie spoko pomysł. Tylko że jeszcze trzeba rozważyć i przemyśleć, kto może dawać komuś takie pochwały. Żeby nie było tak że kumpela poprosi znajomą żeby jej dała pochwał maksymalnie dużo i będzie miała za nic. Czy może tylko moderatorzy i administrator mogą dawać pochwały? A może moderacja/administracja musi zaakceptować pochwałę przez kogoś daną komuś? Tak wiem, trochę zakręcone. Jarek, jak zamierzałeś to rozegrać?

Idąc cmentarną aleją szukam Ciebie, mój przyjacielu.

admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Re: Aktualizacja forum

Postautor: admin » 4 sierpnia 2011, 15:51

Jeszcze inaczej. Użytkownicy będą mogli przyznawać pochwały tylko w tematach założonych przez siebie – sytuacja gdy ktoś udzielił wyczerpującej odpowiedzi. Administracja będzie mogła przyznawać pochwały we wszystkich tematach, bez powyższego ograniczenia. Będzie to służyło do wyróżnienia postów, jeśli autor tematu tego nie zrobił. Pochwały będą też podlegały moderacji w przypadku nadużyć. W ten sposób działa to już od dłuższego czasu na innym forum, którym administruję i myślę, że się sprawdza.


Awatar użytkownika
Sensibles
Zasłużony
Posty: 2500
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 21:26
Lokalizacja: Szczecin
Świnki morskie: Xsara [*], Funiek
Kontaktowanie:

Re: Aktualizacja forum

Postautor: Sensibles » 4 sierpnia 2011, 19:38

Hm, no w sumie dobry pomysł. Dobra, mi pasuje. :)

Idąc cmentarną aleją szukam Ciebie, mój przyjacielu.

Konto usunięte

Re: Aktualizacja forum

Postautor: Konto usunięte » 4 sierpnia 2011, 19:40

I o to chodzi,zeby bylo fair,bo inaczej to kolezanka koledze bedzie sadzila pochwaly za kazdego posta,a do tych swinkomaniakow to ja odnosze sie bardzo negatywnie,nie na nabijaniu postow zdobywa sie tytuly...


robin
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 22 lipca 2011, 22:34

Re: Aktualizacja forum

Postautor: robin » 5 sierpnia 2011, 10:29

a po co widać ostrzenia?
a po co chcecie pochwały?
nie lepsze forum jakie jest aby taki zostało?

kocham świnki morskie

admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Re: Aktualizacja forum

Postautor: admin » 5 sierpnia 2011, 11:20

Ostrzeżenia nie maja być powodem do dumy. Obecnie ich posiadanie przechodziło prawie niezauważalnie (widać je tylko po przejściu do profilu). Teraz będą widoczne obok postu. Może zmotywuje to niektórych do przestrzegania regulaminu. Większa liczba ostrzeżeń będzie też znowu egzekwowana zablokowaniem konta – na różne okresy w zależności od liczby ostrzeżeń. O tym jeszcze poinformuję. Ostatnio mogło uchodzić to na sucho, bo nie miałem czasu na przeglądanie forum. Teraz będzie się tym zajmował automat.

Sprawa z pochwałami jest zgoła inna. Do tej pory nie było możliwości odwdzięczenia się za pomocną wiadomość, poza miłym słowem. Przechodziło to niezauważone. Myślę, że pochwały będą tu ciekawym dodatkiem, pozwalającym wyróżnić osoby zaangażowane w rozwój forum (sam wiem jak dużo czasu pochłania przeglądanie forum i udzielanie wyczerpujących odpowiedzi).


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Ogłoszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

  • Dołącz do nas