Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Otwarte testy nowego szablonu

Informacje dotyczące działalności i funkcjonowania forum.
admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Otwarte testy nowego szablonu

Postautor: admin » 2 marca 2014, 20:31

Przygotowałem otwarte testy nowego szablonu. Jest to odświeżona wersja aktualnego wyglądu forum. Skupiłem się na poprawieniu wsparcia dla urządzeń mobilnych (telefonów, tabletów) co macie możliwość właśnie przetestować :) Kilka rzeczy jest jeszcze nieskończonych, ponieważ styl jest aktywnie rozwijany. Uwagi mile widziane.

Wystarczy zmienić styl na we_universal2 w ustawieniach własnego profilu.


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
GalaxySparkle
Zasłużony
Posty: 839
Rejestracja: 11 lutego 2014, 19:44
Lokalizacja: UK
Kontaktowanie:

Re: Otwarte testy nowego szablonu

Postautor: GalaxySparkle » 10 lipca 2014, 7:00

Fuuu. Po wczorajszych zmianach na forum nie mam juz mobilnego szablonu. Nie umiem znalezc tej funkcji. :| Help, bo na fonie strasznie sie rozjezdza. :/


admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Re: Otwarte testy nowego szablonu

Postautor: admin » 10 lipca 2014, 10:54

Nad szablonem już pracuję. Ze względu na aktualizację forum szablon też wymaga zmian.


admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Re: Otwarte testy nowego szablonu

Postautor: admin » 11 lipca 2014, 21:12

Szablon posiada jeszcze wiele niedoróbek, ale da się go już używać. Jeśli tak jak ja macie problem ze zniesieniem domyślnego niebieskiego szablonu, w ustawieniach profilu możecie już wybrać szablon we_universal :) Potrzebuję jeszcze kilku dni, by go dokończyć.

Uwaga:
Szablon posiada błąd powodujący ukrycie listy forów i tematów na małych ekranach (smartfony, tablety). Jutro go wyeliminuję.



Wróć do „Ogłoszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

  • Dołącz do nas